Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkekler İçin Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri
  Erkek İçin Duygusal Doğum Günü Hediyeleri, Erkek arkadaşıma Doğum Günü Hediyesi Tavsiyesi, Erkeğe Sürpriz Doğum Günü Hediye Önerileri

  Parfüm: Erkeklere alınan en çok hediye anketi yapılsaydı, herhalde parfüm en çok tercih edilen hediye olurdu Bu durumda dikkat etmeniz gereken, hediye alacağınız kişinin sevdiği kokular Ağır kokular mı seviyor, hafif mi? Bunu öğrendikten sonra alışveriş yapabilirsiniz.

  Saat: Çok özel bir hediye ama kaliteli bir seçim yapmanız gerekiyor Bunun için de bütçenizi iyi planlamanızı öneriyoruz.

  Gömlek: Erkeklerin en çok eskittikleri ve en çok giydikleri giysi gömlek olsa gerek Bu nedenle gömlek, hediye listemizin birinci sırasında!

  Kravat: Şık bir kravat, güzel bir kutuda çok hoş bir hediye olabilir Yalnız sezonun renklerini ve çizgilerin takip etmeyi unutmayın Bu yılın renkleri takımla zıt renkler Bu nedenle hediye alacağınız kişinin takımlarına dikkat ederek, renk seçimi yapabilirsiniz.

  Nemlendirici: Her ne kadar erkekler kremlere uzak olsalar da, onların da ciltlerinin neme ihtiyaç duyduğu bir gerçek Bu gerçeği bilen kozmetik firmaları erkekler için nemlendiriciler üretiyor Alacağınız kişinin cilt tipine göre bir nemlendirici seçebilirsiniz.

  Eşofman: Rahat bir eşofman hem spora giderken, hem de evdeyken giyilebilir Her zaman da ihtiyaç duyulan bir kıyafet çeşididir

  Spor ayakkabı: Bütçeniz uygunsa spor ayakkabı erkeklerin her zaman için tercihleri arasındadır Ama almadan önce alacağınız kişinin yaptığı spor çeşidine göre ayakkabı almayı unutmayın.

  Evrak çantası: Eğer hediye alacağınız kişi çok yoğun bir iş adamıysa, evrak çantası mükemmel bir hediye seçimi olabilir Bu arada alacağınız çantanın üzerine o kişinin ismini de yazdırarak jest yapabilirsiniz.

  Büro eşyası: Eğer hediye alacağınız kişi dekorasyona ilgi duyuyorsa, bürosuna veya evine güzel objeler seçebilirsiniz.

  Çakmak: Sigara içiyorsa, her zaman yanında taşıyacağı şık bir aksesuvar.

  Kol düğmesi: Tam bir klasik Eğer hediye alacağınız kişi klasik giyiniyorsa, kesinlikle daha zarif bir hediye olamaz Özellikle sedefli modelleri bu yılın gözdeleri arasında.

  Oyuncak araba: Arabaya düşkün erkekler genellikle koleksiyon yapmaya da düşkün oluyorlar Onlara orjinal modelleri alabilirsiniz Çok sevineceklerine şüpheniz olmasın!

  Futbol Maçına Bilet Ayırt
  Futbol olmak zorunda değil, herhangi bir spor müsabakası olabilir. Sadece yakın bir zamandaki sevdiği maçı takip etmeniz ve iki kişilik bilet ayırtmanız lazım. Onun en sevdiği spordan nefret ediyor olabilir misiniz? Onunla bu maçı izlemeye gitme kararınız yeterli değil mi? Çok duygusal değil mi? Onun sizde en sevdiği yönünüz bu. Bunu birlikte planlayabilirsiniz, sadece ikiniz ve bırakın neşelensin. Hediye sorununuz da böylece çözülmüş oldu!

  Bir Takım El Yazması Kartlar
  Onun hakkında hissettiğiniz her şeyi güzel bir el yazısıyla yazdığınız kartlar. Emin olun kimse duyguları küçümseyemez. Onu sevmenizin nedenlerini yazabilirsiniz ya da onun hakkında hissettiğiniz her şeyi. Daha da iyisi, yazarken biraz mizah kullanabilirsiniz, yaratıcı olun ve esprilerinizle onun kalbini çalın. Komik doğum günü kutlamaları veya manileri bulabilir, bunları kağıda yazabilirsiniz. Tecrübeyle sabit, inanın, ben bir kaç kağıda bunlardan yazdım, kurdeleyle güzelce sardım ve iki mumun önüne doğum günü akşamı işten dönmeden hemen önce yerleştirdim… Artık harika bir doğum günü hediyesi var! Hey, bırakın hepsini okusun, sonra ortaya çıkın.

  Kaç Yaşında?
  Erkek arkadaşınızın tüm yıl boyunca söyleyeceği yeni yaşı kaç? Diyelim ki, bu doğum gününde 21 yaşına giriyor. Tüm yapmanız gereken 21 ucuz ürün satın almak ve tüm bunları sizin tarafınızdan hazırlanmış süslü bir hediye sepetine koymak. Bu öğeler, bir kalemden bir duş jeline, elektrikli tıraş makinesinden bir çift çoraba kadar değişkenlik gösterebilir… Onun için kullanışlı olabilecek herhangi bir şey! Aslında, bu hediyeler onu ne kadar tanıdığınıza ve ihtiyaçlarını gerçekten ne kadar bildiğinize göre değişir. 21 maddelik bir liste yapın ve hepsini sepete doldurun. Her birine bir numara verin ve onları tek tek açarken ki heyecanını izleyin.
   


Sayfayı Paylaş