Erkek Çocuk İstiyorum

Konusu 'Sağlık-Genel' forumundadır ve selennaz43 tarafından 16 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. selennaz43 Member


  Erkek Çocuk İstiyorum kelimesini hala ülkemizde pek çok kişiden duyarsınız ve erkek çocuk sahibi olmak için bir çok yönteme başvurular.Eskiden bunun için doğal yöntemler kullanırlardı ve başarı olurdu ama %100 değildi şimdi ise tıpbın ilerlemesi ile ne kadar söylemeselerde bunu başarıyorlar.

  Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Yöntemler

  1-Tıbbi Yöntem
  Bu yöntem için öncelikle 20 bin dolarınız olmalı ve bir tüb bebek tedavi merkezine başvurmalısınız.Merkez spremlerden erkek genleri taşıyanları belirleyerek sunni döllenme yolu ile yumurtaya aktarıyorlar ve %90 oranında başarı sağlıyorlar.Ama dediğim gibi parası olanlar için bir yöntem.

  2-Doğal Yöntem
  Doğal Yöntem yüzyıllardır kullanılıyor Özellikle orta asyada savaş için Erkek Çocuk sahibi olmak çok önemli olduğundan çeşitli yöntemler denemiştir. En etkilisi ülkemizdede yetişen Çakşır bitkisinden elde edilen Çakşır Yaprağı Suyu dur. 2009 yılında Rusya Moskova Üniversitesinde yapılan araştırmalarda bu suyun sperm kalitesini artırdığı ve haraketliliğini maksimum seviyeye ulaştırdığı tespit edilmiş başta kısırlık için kullanılmış bunu yanında daha hareketli ve güçlü spermler Erkek Çocuk olmasını tetiklediğinden bu amaçlada çok kişi tarafından tercih edilmiştir.

  Son olarak Erkek yada Kız Çocuk diye anlamsız bir tercih olamaz hepsi evlattır ve bana sorarsanız kızlar daha iyi evlatlık yapar ailelerine.
   


Sayfayı Paylaş