Erhan Çelik Hangi Kanala Geçiyor

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve ot-gu tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Ehan Çelik Kanal 7'ye veda etti
  Erhan Çelik Habertürke mi geçiyor?

  Kanal 7'nin başarılı ekran yüzü Erhan Çelik, Kanal 7'den ayrıldı. Başarılı haber sunumu ile dikkatleri üzerine çeken Çelik, son günlerde birkaç defa Habertürk'ün binasında göründü.

  Kulislerde Çelik'in Habertürk yönetimi ile görüştüğü ve el sıkıştığı konuşuluyor. İddialara göre ayrılma kararını Kanal 7 yönetimine de bildiren Çelik, yerine yeni bir isim görevlendirilene kadar bülteni sunmaya devam edecek. Ardından da Habertürk ekranlarında izleyicilerle buluşacağı konuşuluyor.

  [​IMG]

  Erhan Çelik'ten canlı yayında Kanal 7'ye duygusal veda

  Erhan Çelik, canlı yayında izleyicilere veda ederek Kanal 7 macerasının son bulduğunu açıkladı. Çelik'in, veda konuşmasını yaparken gözleri doldu. Kanal 7'de yaklaşık 13 yıldır bazen haber anlatan bazen de haber programları sunan ve son olarak Kanal 7 Haber Saati'nin sunuculuğunu yapan Erhan Çelik, son kez izleyicilerin karşısına çıktı.

  Haber Saati'nin sonunda sürpriz bir şekilde Kanal 7'ye veda ettiğini açıklayan Çelik, veda konuşmasında, başta yönetim kurulu başkanı Zekeriya Karaman olmak üzere tüm Kanal 7 ekibine teşekkür etti. Çelik'in veda ederken gözlerinin dolduğu dikkatlerden kaçmadı.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş