Epson'dan Yazıcı Alana Kartuş Bedava!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  [​IMG]
  Epson, yeni kampanyası ile çok fonksiyonlu ofisyazıcısı alana kartuş hediye ediyor!
  Epson'ın yeni kartuş kampanyası dahilinde, Epson Stylus SX620FW model yazıcı alana, her biri yaklaşık 500 sayfa baskı kapasitesine sahip 4 ayrı renkli Epson T1295 kartuş seti hediye ediliyor.

  Kampanya kapsamında Stylus SX525WD model yazıcı satın alanlar yaklaşık 950 sayfa baskı kapasitesine sahip siyah baskılı Epson T1301 kartuş seti sahibi olurken; Stylus Office BX305F model yazıcı alanlara ise yaklaşık 400 sayfa baskı kapasitesine sahip Epson T1291 kartuş hediye ediliyor.

  İkinci kartuşa yüzde 30 indirim!

  Kampanya kapsamında Epson, hediye kartuşun yanı sıra verdiği kupon ile birlikte ikinci kartuşu ise yüzde 30 indirimli satıyor.

  Epson tarafından geliştirilen MicroPiezo baskı teknolojisine sahip yazıcılar, orijinal mürekkepleri ile anında kuruyor, el teması ile dağılmıyor ve aynı zamanda su gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteriyor.

  Epson kartuşlarının hediye edildiği kampanyadan yararlanmak için en yakın anlaşmalı perakende zincir mağazasına uğramanız yeterli. 15 Şubat 2011 tarihine kadar geçerli olan kampanya çerçevesinde yukarıda adı geçen yazıcıları alabilir, hediye kartuş avantajından yararlanabilirsiniz.

  Bilgi için: Epson
  Telefon: (212) 221 00 51
   


Sayfayı Paylaş