En güzel uzun sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Seçkin Well-Known Member


  Aşk..

  Tuhaf bir gece; Bazen beklemek, bazen sabretmek düşüyor bize. Artık küçücük bir ışık çok uzak geliyor. Yine susmak yenilmek anlamına gelmiyor artık. Hergün mutlu olsaydım, beklide mutluluğun anlamı kalmazdı. Yine bana kızacaksın ne diyorsun, ne saçmalıyorsun oğlum diye. Ben yine susacağım ve sen yine BİTTİ diyeceksin. Ama yine beni seveceksin bazen özleyecek bazen de nefret edeceksin. Ama bilmeyeceksin, anlamayacaksın sensizliğin beni kahrettiğini, içimi acıttığını……

  Mutsuzluk değil aslında bu, umutsuzlukta değil. Bazen gülümserim sonra birden donar gülümsemem. Aklıma son sözlerin gelir BİTTİ. Ne tuhaf değimli benim söylemeyi düşünmediğim sözler. İşte tuhaf bir gece yine. Bitti desende seni anlamaya, öğrenmeye çaba sarf ediyorum. Sonunda olmadığını anlıyorum. Ne tuhaf bir gece her şey zor, her şey kötü ve her şey bela. Geçmiyecek gibi geliyor. Ama bu kez sen mutlu olmalısın.

  Ve bu kez yapamadık yaşayamadık ne varsa hepsini yaşayacaksın. Sen bundan sonra çok gülecek ama daha az güveneceksin insanlara ve hep olduğu gibi…

  Bazen biraz zor olsada şeytanın bacağını kıran hep sen olacaksın. Şimdi uyu güzel düşler kurki, yarın hepsi gerçek olsun. Ve birgün kapılar açıldığında hayat seni bekliyor olsun. Ve birgün kapılar açıldığında hayat seni bekliyor demektir. Ve bir sabah güneş gözünü kamaştırdığında yeniden merhaba diyeceksin hayata bunu sakın UNUTMA ve bu gece çokça yıldız var gökyüzünde. Ay görünmüyor sen görmesende bilki onlar aynı hepseni seni hala çok seviyor BEKLİYOR.

  En önemlisi mutluluk..

  Evet benden sevgili olmaz. Çünkü ben şımarığım. Çünkü ben çocuklarla eğlenirim oynarım. Sevgilime çok vakit ayıramadığımı söylerler oysa sabaha kadar telefonla konuşabilirim. Sevgilimle romantizm yaşamaktansa saatlerce gülmeyi tercih ederim. Klasik yemek yerine simit yiyebilirim. Herkes merdivenleri teker teker inerken ben inemem öyle. Sırtına atlarım beraber düşeriz. Ya da öyle çifter çifter atlaya zıplaya inerim işte. Mesela yürüyen merdivenlerden tersten de çıkabilirim. Yemek yarışı da yaparım hatta yemek yerken de gülerim. Fotoğraf çekinebiliriz. Ama ya dil çıkartırım ya da dudaklarımı büzerim. Düzgün bir fotoğrafım yoktur. Sinemadayken kahkaha atarım herkes bana baksa da devam ederim. Öyleyim işte. İçten sade bir hayatım var. Ama en önemlisi mutluyum.
   


 2. Seçkin Well-Known Member

  Aslında çeker gidersin, herkes kaldığını sanır.

  Çok mutsuz olabilirsin. Çok acı çekebilirsin. Mahvolabilirsin. Her şeyini kaybetmiş olabilirsin. Hüngür hüngür ağlıyor olabilirsin. Ölmek istiyor olabilirsin sen ne yaşarsan yaşa; Ne kar yağmaktan vazgeçer ne de yağmur diner. Hayat kendine gelmeni beklemeden akar gider ve zaman seni asla durup da beklemez. Sen ne kadar gözyaşı dökersen dök bir yerde insanlar kıskanılacasına mutlu olmaya gülmeye hatta kahkaha atmaya devam eder.

  Yani; Çektiğin acıları en derin sen hissedersin. Ve onların verdiği zarar yetmiyormuşçasına kendini öldüresiye hırpalarsın. Aslında çeker gidersin herkes kaldığını sanır.

  Seviyordum seni..

  Kadın: Seni seviyorum.

  Adam: O kadar kötülük yaptım sana kaç kere üzdüm geceleri uyuyamadın ağlamaktan gözlerin şişti. Gülerken hep aklına geldim tekrar ağlamaya başladın en mutlu anlarını ben bozdum. İnsanlara beni savundun hiç kötü bir şey söylemedin arkamdan. Ben seni hatırlamaya tenezzül etmezken sen beni hep hatırladın. Hâlâ beni seviyor musun?

  Kadın: Seviyorum..

  Aşkı hisset..

  Hani Sende Sewerdin Ya Beni Benim Seni Sewdiqim Gibi Herzaman Ki Gibi Yalansız,Arada Bir Olsada Beyaz Yalanlar Bunları Affedebilecek Yürekler Olmalıydı Herzaman Becerebilirmiydik Ki Sevgili…Bir Dünya Düşünsen İçinde Sadece Bizim Kalp Atışlarımızın Duyulabilidiği İstermiydin Sende Sewgili…Gökyüzü Aşkımızı Haykırsın Benim Gözlerim Senin Gözlerine Bakarken Ay Tutulsun Denizler Ayın Göz Yaşıyla Dolsun “İlk Defa Gördüm Böyleseine Sewgiyi” Desinler Mi Sewgili…Sende Bizden Bahsedilmesini İstermiydin Söylesine Sewgili…Ben Mi Yoksa Sen Mi Daha Çok Sevdim Beni En Üzen KAwgalarımız Böyle Olsun Sen Mİ Yoksa Ben Mi Sewdim Diye olmaz Mı Sewgili…Sende İstemezmisin Böyle Kawgaları…Bak Haykırıyorum SENİ ÇOK SEWDİĞİMİ” Sewgili Sende Duy Olur Mu ? Duymamazlıktan Gelme Sakın Yalanlayamam Çünkü Seni Öylesine Sewiyorum Kİ Kalbim Sen Yokken Atmıyor Sanki”GEL SEWGİLİ”
   

Sayfayı Paylaş