En Etkileyici Hediyeler

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  En Etkileyici Hediye Önerileri
  En Etkileyici Hediyeler, En Etkileyici Hediyeler neler, En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri, sevgiliye en etkileyici hediye

  Dikkatlice seçilmiş bir hediye çok pahalı bir hediyeden daha anlamlı olabilir. Peki, basit ve pahalı olmayan ama gösterişli ve etkileyici hediyeler nelerdir?

  Çiçek: Ne yazık ki çiçekler eskiden olduğu gibi aşkı ve sevgiyi ifade etmek için yeteri kadar hediye olarak seçilmiyor ya da eskisi gibi sevgililer arasında anlam taşımıyor. Ama yine de güllerin gücünü göz ardı etmeyin. Kırmızı güller alın ve üzerine kendi yazdığınız bir not koyun. Bu şekilde hediyenin anlamı daha çok artar.

  Şarkınız: Evleneceğiniz kişiye muhteşem bir hediye vermek istiyorsanız sevdiğiniz şarkıyı birkaç kez kursa gidip, şarkıyı nasıl daha güzel söyleyebileceğinizi öğrenin ve düğün gününüzde en sevdiği şarkıyı ona söyleyin. Bu sürprize bayılacak!

  Güzel Bir Anı: İlk çocuğunuz olduğunda eşinizi çocuğunuza sevgiyle ve şefkatle bakarken gördüğünüzde gözleriniz dolabilir. Güzel bir hediyeyle bu anı ölümsüzleştirin. Bu anın resmini çekin ve birkaç yıl sonra eşinize hediye edin.
   


Sayfayı Paylaş