En Damar Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Sevmek Güzel Şey Kıymet Bilene Ver. Ne Zor Ol Kırıl Nede Yumuşak ol Ezil. Bir GüL Kadar Sevil Ve Benden Yana Çok Sevildiğini Bil.

  Gün Batımında Ararken Seni, Gördüm Yollarda Ayak İzlerini, Anladım Faydasız Boşa Gözyaşlarım, Terkedip Gitmiştin Zalimce Beni.

  Daha Kapıyı Açmadan Anladım Kapıda Senin Olduğunu Çalışından Tanıdım Beni Terkettiğinde Bende Böyle Çalmıştım Kapını. Bir Gece Vakti Ansızın Terkedildin Dimi. Tıpkı Beni Terkettiğin Gibi. Kahpece Sırtından Vuruldun Dimi. Tıpkı Beni Vurduğun Gibi. Dokunma Uzak Dur Benden Çek O Pis Ellerini.

  Bir Rüzgarlık Ömrü Olan Ben Dağlarda Bir Dumanım Bir Varmış Bir Yokmuş Gibi Farzet ki Ben Bir Yalanım.

  Benim Yüreğimde Batar Her Güneş, Benim Yüreğimde Yanar Her Ateş, Bu İsyanımı Hor Görme Kardeş, Gidene Ağlamak Benim Kaderim.

  Bir Karanlık Geliyor Yokluğunun Ardından, Ne Zaman Güneş Batsa Bu Son Gecem Diyorum, Bu Ne Bitmez Ayrılık Böyle, Bu Ne Bitmez Özlem Diyorum.

  Benim Kaderimde Binlerce Çile Yorgun Bedenimi Taşır Mechule Sevdiğim Sende Git. Git Güle Güle. Gidene Ağlamak Benim Kaderim.

  Giderken Bir Adres Bırakmadı mı, Gözünden Yaş Döküp Ağlamadı mı, Yalvarırım Söyleyin Bir Bilen Varmı, Nereye Gitti O Bana Söyleyin.

  Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi

  Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir

  Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz.

  Güzelsin, şirinsin, şahanesin Çektiğim çileme tek bahanesin Melek mi? şeytan mı? bilmem ki nesin Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesende olur

  Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez

  Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

  Senin Gözlerin Değil varlığım yeter Nefes Almama..

  Hayatımı Ellerine, Duygularımı Kalbine Bırakıyorum Aşkım.

  Sen Damarlarımın En Kırmızı En Koyu Sevdasısın bebeğim.

  Seni Hasretle Değil Sevgimle Bekliyorum Aşkım

  Seni Kalbime Hasretini Gecelerime Gömdüm Aşkım..

  Hayatımın Yönetmeni Benim, Ben Yazar Oynarım Sen izlersin Güzelim.
   


Sayfayı Paylaş