En Çok Ağlatan Filmler

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  En çok ağlatan filmler
  Sizi en çok ağlatan filmler, Kadınları en çok ağlatan filmler, İzlediğiniz Ağlatan Filmler Ağladığınız o anlar, en çok ağlatan filmler 2011, en çok ağlatan filmler 2010, en çok ağlatan aşk filmleri, en çok ağlatan filmler ekşi, Erkekleri en çok ağlatan filmler, en çok ağlatan filmler 2012-2013-2014-2015-2016

  En Çok Ağlatan Filmler Nelerdir
  En çok ağlatan filmler arasında aşağıdakileri sayabiliriz. Siz de beğendiğiniz, ağladığınız filmleri bizimle paylaşabilirsiniz.

  - Titanic
  - ET
  - Hayalet
  - Braveheart
  - Million Dollar Baby - Milyonluk Bebek
  - Forrest Gump
  - Boys Don’t Cry - Erkekler Ağlamaz
  - Ölü Ozanlar Derneği
  - Dancer In The Dark - Karanlıkta Dans
  - Casablanca
  - Armageddon

  Ghost (Hayalet)
  1990 tarihli Ghost'ta geçen yıl kaybettiğimiz Patrick Swayze'nin canlandırdığı Sam, soyguncular tarafından öldürülür. Sam'in, Demi Moore'un canlandırdığı sevgilisine görünme ve onu koruma çabaları, Unchained Melody şarkısıyla birleşince gözyaşları sel oldu.

  Love Story (Aşk Hikâyesi)
  1970 tarihli Love Story'de Harvard'a gelen zengin Oliver'la (Ryan O'Neill) işçi sınıfından Jeniffer'in (Ali McGraw) aşkı anlatılıyordu. Tesadüfen tanışan ve evlenen kuran çiftin mutluluğu ise Jeniffer'ın ölümcül hastalığıyla sona erer...

  Babam ve Oğlum
  Çağan Irmak'ın 2005 tarihli Babam ve Oğlum'unda Deniz isimli çocuk, ölümcül hastalığa yakalanan babası (Fikret Kuşkan) tarafından ailesinin yanına götürülür. 12 Eylül döneminde geçen filmin sonunda Fikret Kuşkan'ın ölümü Türkiye'yi ağlatmıştı.
   


Sayfayı Paylaş