En Çekici Meslekler

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 18 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkekler için En Çekici Meslekler
  Bayanların Gözünde En Çekici Meslekler

  Modacı
  Kadınların en çok ilgilendiği alanlardan biri moda… Dolayısıyla modacılar birçok meslek grubuna göre daha baştan avantajlı. Beraber çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz.

  Pilot
  Kadınların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. Üstelik, yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok yüksek.

  Şarkıcı
  Genç kızlar için ilk sırada gündüzde gecede, düşte gerçekte hep şarkıcılar bir numaradır. Sesiniz iyiyse hiç korkmayın, yoksa playback yapın ne diyeyim.

  Cankurtaran
  işte tam yaz tatilinde yapılacak iş. Zamanınız sürekli plajda ya da havuzda geçecek. Çevrenizde bir sürü genç kız olacak. içlerinden birinin hayatını kurtarırsanız, şöhretiniz daha da artacak.

  Barmen
  işiniz eğlence mekânlarında. Çevrenizdekiler de eğlenmek için or Aya gelen insanlar. içki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız var.

  Dans öğretmeni
  Kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği halde sabaha kadar piste çıkmayan ya da ‘çok iyi dans ettiğini’ iddia edip, etrafındakilerin alay konusunu olan erkekler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu yüzden…

  Oyuncu
  Oyunculardan etkilenmeyen kız var mı? En ünlüsü de, amatör olarak bu işi yapanı da ilgi çekiyor. Ayrıca Oyun çalışmaları sırasında ya da turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

  Manken ajansı
  Fazla söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

  Özel spor antrenörü
  Görevleri gereği zaten kadınların dikkatini çekiyorlar. Fakat ‘ özel antrenörlük,’ kadınlara daha yakın olm ayı sağlıyor.
   


Sayfayı Paylaş