Emina Sandal Estetiksiz Hali,Eski Hali

Konusu 'Ünlü Resimleri' forumundadır ve KaraMelek tarafından 10 Ocak 2012 başlatılmıştır.

 1. KaraMelek Well-Known Member


  Emina Sandal Estetiksiz Hali
  Güzelliği dillere destan Emina Sandal full estetikli çıktı! Emina burnu, dişleri ve dudağından art arda operasyon geçirmiş!
  [​IMG]
  Emina Sandal'ın güzelliğine, 'mazi' gölge düşürdü! Yıllar önce çekilen bir fotoğraf Emina'nın estetikli olduğunu ortaya koydu. O fotoğrafta Emina, basketbolcu olan ağabeyi Mirsad Türkcan'ın maçını tribünden izliyor. Emina'nın o haliyle şimdiki hali arasında ise dağlar kadar fark var.

  Suratına Üç Dokunuş
  İşte iki Emina arasındaki farklar: İlk fotoğrafta Emina kemerli bir burun ve ayrık dişlere sahip. Belli ki arka arkaya geçirdiği operasyonlarla önce burnunu düzelttirmiş ardından dişlerini. Son dokunuş ise dudaklarına yapılmış.

  İkinci Deniz Akkaya Mucizesi
  'Lale Devri' adlı diziyle ilk kez kamera karşısına geçen ve oyunculuğu ile övgüler alan Emina Sandal'ın gençlik dönemine ait bir fotoğraf geçti elime önceki gün... Meğer güzelliği dillere destan olan Emina, resmen bir estetik mucizesiymiş! Sizin de fotoğraftan anlayacağınız gibi Emina'nın eski hali ile alakası yok; resmen evrim geçirmiş gibi! Özellikle o burnunu kim böyle muhteşem bir hale getirdi merak ettim doğrusu! Göğüslerini, dudaklarını ve dişlerini yaptıran Emina, bence ikinci bir Deniz Akkaya vakası! Emina'yı hangi doktor bu hale getirdi bilmiyorum ama bu iki fotoğraf arasındaki farkı gördükten sonra, herkesin Emina'nın doktorunu bulmak için pervane olacağından şüphem yok!!!
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş