Emarit İle Çatılarda Porselen Şıklılığı

Konusu 'EvDekorum' forumundadır ve Pelin tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Emarit İle Çatılarda Porselen Şıklığı

  [​IMG]

  Emarit, Çatı Kaplama Malzemesi ile çatılara porselen şıklılığını ve metal sağlamlığını getiriyor. Yeni nesil çatı kaplama ürünü Emarit, 0,70 kalınlığındaki DKP sac üzeri, porselen emaye kaplama ile üretiliyor.

  Porselen kaplama 850 - 900°C arasında fırınlanarak metalle kaplanıyor. Bu özel teknik ile üretilen Emarit, paslanmazlık, asit dayanımı, elektrik iletmeme, solmama, ısıyı yansıtma özelliği gibi bir çok avantaja sahip.

  Ürün avantajları
  Modern görünüm: Porselen dokusu ve renk seçenekleri ile projelere maksimum uyum sağlayabilecek modern çatı görünümleri yaratılmasına imkan sağlıyor.

  Gizli kilit sistemi: Vidalı montajına ek olarak birbirine geçme kilit sistemi ile sağlam ve estetik montaj olanağı sunuyor.

  [​IMG]

  Enerji tasarrufu: Yüzey kaplaması sayesinde ısıyı yansıtma özelliği ile özellikle yazın havalandırma ve bina soğutma maliyetlerinde tasarruf sağlıyor.

  Bakım gerektirmiyor: Bakım gerektirmeyen Emarit, çatı aktarma ve tadilat gibi maliyetleri sıfıra indiriyor.

  Hafif: Klasik çatı örtülerine göre 6 kat daha hafif bir malzeme olan Emarit, vidalı montajı sayesinde yangın ve deprem gibi durumlarda birbirinden ayrılarak bina ve insanlara zarar vermiyor .

  Üzerinde yürünebiliyor: Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan Emarit üzerinde rahatlıkla yürünebiliyor.

  Tamamen geri dönüşüm özelliğine sahip: Sadece doğal malzemeler olan metal ve camdan üretilen ve % 100 dönüştürülebilen bir malzeme olan Emarit, doğaya ve insan sağlığına zararlı maddeler içermiyor.

  Yanmıyor: Emarit, kesinlikle yanmıyor ve alev almıyor.(2009)

  Web:emarit.com.tr
   


Sayfayı Paylaş