Ellezza Krem

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Ellezza

  [​IMG]

  Genel Özellikler :
  ELLEZZA ® sivilce ve cilt lekeleri gibi problemlerle savaşmanıza yardımcı olabildiği gibi yara ve yanık izlerinden şikayetçi olan insanların sorunlarını hafifletmesine ve izlerin gözle görülür bir şekilde azalmasına yardımcı olabilir.
  Bugün pek çok insan Ellezza ’dan faydalanmaya başladı bile. Bu yeni buluş, bir zamanlar imkansız olduğu düşünülen bir çok cilt sorununun çözümünde etkili oldu.

  Cildin yaşlanma sürecini geciktirme etkisine de sahip olması ve kısa sürede mükemmel sonuçlar vermesi Ellezza’ yı, sağlıklı ve daha genç bir cilt için en önemli seçenek haline getiriyor. Her tür cilt tipi için uygun olan bu krem, kadın, erkek, çocuk her yaşta güvenle kullanılabilir. Aşağıdaki sorunlarla savaşmak için geliştirilmiştir :

  • Sivilce ve sivilcenin neden olduğu izler
  • Varolan ve ileride oluşabilecek kırışıklıklar
  • Çatlak izleri
  • Basit ameliyat izleri
  • Lekeler, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri
  • Cilt tahrişleri
  • Traş sonrası kabarıklar
  • Basit yara, yanık izleri


  Ayrıca ELLEZZA ® daha canlı daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için de mükkemmel bir kremdir.

  ELLEZZA TARİHİ
  Salyangozlar, altıyüz milyon yıldan fazla bir süredir dünyamızda varlıklarını sürdürmektedir. "Eski Yunan Dönemi" esnasında, Hipokrat, Zezzos, Pliny ve bunlar gibi bir çok insan, salyangozları, öksürük tedavisinden tutun da mide ülserine kadar pek çok tıbbi amaç için kullanmaya başlamışlardır. Salyangoz, eczanelerin sembolü haline dönüşmüştür!
  www.turkeyarena.com
  Zaman geçtikçe, salyangozlar yiyecek halini almış ve ne yazık ki, bu durum özellikle Avrupa'daki salyangoz sayısının azalmasına neden olmuştur! Daha sonra, 1980 yılında, Şili'de son derece özel bir durumun farkına varılmıştır. Salyangoz çifliklerinde çalışan işçilerin ellerindeki sıradışı yumuşaklık ve salyangoz kafesleri yüzünden zaman zaman ellerinde oluşan küçük kesiklerin herhangi bir yara izine meydan vermeden düzelmesi, bilim adamlarının ilgisini çekmiş..(turkeyarena.com) Salyangozlar dokularını kendi kendine tedavi edebilen, ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır. Aslında, dokuların bir kaç saniyede yeniden oluşmasını sağlayan o güçlü yenileyici etki, salyangozun doğal yollarla arkasında bıraktığı salgının kendi özelliğidir. Bu özellik de, salyangozu ayrıcalıklı bir canlı yapmaktadır. İyi haber ise, bir grup araştırmacı, bu canlının salgılarını toplayıp, muhafaza etmek için bir çalışma modeli hazırlamış ve bu çalışmanın sonucunda sivilce, kırışıklık, cilt lekeleri, çatlak ya da genel tanımıyla, cildi sorunlu yapan bu problemlerle savaşmak üzere bir krem geliştirmiş.

  ÖZELLİKLERİ
  • 30 gr.' Dır
  • renksizdir • yağsızdır
  • hızlı emilir • kıyafetlerinizde ya da cildinizde leke bırakmaz
  • tüm cilt tipleri için uygundur.
  Sonuçlar :
  • Günde iki kez az miktarda krem tatbik edildiğinde, kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz.
  • İlk uygulamalardan itibaren cilt dokunuzun değiştiğini farkedeceksiniz.
  • ELLEZZA cildin yenilenme sürecini hızlandırarak, cildin daha sağlıklı, daha genç, daha canlı görünmesine yardımcı olur.


  KULLANMA ŞEKLİ
  ELLEZZA ® yoğun bir krem olduğu için, her uygulamada minik bir miktar kullanmanız yeterli olacaktır. ELLEZZA®'yı sürmeden önce cildinizi temizleyiniz. Günlük olarak iki veya üç kere, özellikle geceleri, ince bir tabaka uygulayın. Tamamen emilene kadar cilde masaj yapınız. Makyaj yapmadan önce 2 veya 3 dakika kurumasını bekleyiniz.

  Her tür cilt tipi için uygun olan bu krem, kadın, erkek, çocuk her yaşta güvenle kullanılabilir

  Yüz: ELLEZZA ® herhangi bir nemlendirici içermez. İhtiyaç halinde bu kremi bir nemlendirici takviyesiyle kullanabilirsiniz. KURU ve EKSTRA KURU ciltlerde, günde bir- iki kez kullanabilirsiniz. Cildi temizledikten sonra, ufak miktarda elinize aldığınız ELLEZZA ®'yı, yüzün tamamına, krem tamamiyle emilene kadar masajla yediriniz. YAĞLI ciltlerde, çok az miktarda ELLEZZA ® kremi, yine günde bir- iki kez kullanabilirsiniz. Yağlı ciltler nemlendiriciye ihtiyaç duymayabilirler. Dilerseniz 2 dakika bekledikten sonra, nemlendirici desteğini yapabilirsiniz. Glikolik Asit nedeniyle, ELLEZZA ® kremi kullandıktan bir ya da iki hafta sonra, ciltte hafif bir gerginlik hissedebilirsiniz. Ancak bu durum geçicidir.(turkeyarena.com) Ayrıca yine Glikolik Asit içeriğinden dolayı, cildinizin dış tabakasını nazikçe soyabilir, bu, bazı kimseler için kuruluğun ve sıkılaşma hissiyatının göstergesi olabilir.Böyle bir durumda, kremin tamamiyle emilmesi için bir 2 dakika bekledikten sonra, üst tarafa bir miktar nemlendirici tatbik ediniz. Çatlak İzleri: Vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine, günde iki kez olmak üzere, hergün ufak bir miktar krem tatbik ediniz. ELLEZZA ®, izlerin büyüklüğüne, rengine ve yaşına bağlı olarak, 2 ila 8 ay içerisinde etkili sonuçlar verebilmektedir. Söz konusu sonuçları elde edebilmek için, kremi düzenli olarak tatbik ettiğinizden emin olmalısınız. Yara ve Yanık İzleri: Eski ya da yeni yara veya izler üzerine, minik miktarda ELLEZZA ® tatbik edilebilir. ELLEZZA ®'yı uygulamadan önce, yaranın tamamiyle iyileşmiş olması gerekmektedir. (ameliyat yaraları için, dikişler alındıktan ancak 2 ya da 3 hafta sonra kullanıma başlanılması gerekmektedir.) Taze yaraların üzerine doğrudan uygulama yapmayınız.
  www.turkeyarena.com
  UYARILAR
  • Güneşten koruyucu olarak kullanılmaz.
  • Doğum lekeleri, benler, çiller üzerinde etkili değildir.
  • Ürünü uzun süre güneş ışığın altında tutmayınız, aksi taktirde protein dengesi olumsuz yönde etkilenecektir. Serin ve kuru bir yerde, ağzı sıkıca kapatılmış halde muhafaza ediniz.
  • Kullandığınız her yeni üründe olduğu gibi ELLEZZA yı da kullanmadan önce bileğinizin iç tarafında test ediniz.
   


 2. Aylinn Well-Known Member

  arkadaşlar aranızda Ellezza kullananlar varmıquestionmark gerçekten bu kadar etkilimi questionmark
  boş yere para vermek istemiyorum almadan önce yorumlarınızı bekliyorum lütfen :)
   

Sayfayı Paylaş