E-Serisi Cabrio 2012 Model

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 24 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Mercedes E-Serisi Cabrio Havalı E.

  Dış tasarım
  Üzeri açık ya da kapalı - Yeni E Cabrio her zaman dikkatleri üzerine çeker. Açılabilir tavanı ve benzersiz dış görünümü sportifliğini vurgular.
  Dikkat çekici bir radyatör panjuruna ve ortasında bir yıldıza sahip, ok biçiminde ileri doğru atılan ön bölüm dinamizmi haber vermektedir.

  Yukarı doğru çıkan ve arka aksın üzerinde belirgin bir hatta sahip omuz çizgisi ile hafifçe yukarı kalkık arka bölüm, atletizm ile şıklığı görsel olarak birleştiriyor.

  Elektrikli kumaş tavan 40 km/s hıza kadar yaklaşık 20 sn. içinde açılıp, kapanabilir. Aynı zamanda, anahtardaki uzaktan kumanda sistemi sayesinde de kumanda edilebilir.

  Tavan kumaşı E Cabrio'nuzun rengine göre seçilebilir - siyah, koyu mavi ve bej.

  Fiyat Listesi
  [​IMG]
  En güncel fiyat ve kampanya bilgisi için lütfen Mercedes bayileri ile iletişime geçiniz.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  AIRCAP rüzgar engelleme sistemi
  Dört kişi için üstü acık şekilde yolculuk: İsteğe bağlı bir donanım olan AIRCAP sistemi dünyada bir ilktir ve tavan çerçevesinin önündeki elektrikli bir rüzgar deflektörü modülü ile arka koltuk başlıkları arasındaki bir rüzgar engelleyicisinden oluşur.

  Tente açık durumda yol alırken bir düğmeye basıldığında hava deflektörü modülü aracın tüm iç mekanının üzerinden geçen hava akışını yönlendirerek havanın geçiş yolunu yolcu bölmesinin ötesine doğru uzatır. 160 km/h’ye kadar olan hızlarda aktif duruma geçirilebilen bu sistem hava akımlarını hissedilir şekilde azaltırken özellikle arka koltuklardaki rahatsız edici türbülansları da ortadan kaldırır. Yenilikçi AIRCAP sistemi aynı zamanda gürültüyü de azaltarak aracın içinde konuşmaların anlaşılmasını kolaylaştırır.

  AIRSCARF
  Dışarıdaki hava soğukken bile, AIRSCARF sayesinde üstü açık bir E kullanırken hoş ve hafif bir esintinin keyfini süreceksiniz. Bir düğmeye basarak koltuk başlarının arkasında bulunan fanlar havayı çekmeye başlayacak, bu havayı ısıtacak ve öndeki bir delikten ensenize üfleyecektir.

  AIRSCARF'ın yoğunluğu üç farklı seviyede sıcaklık ve sürüş stiline göre ayarlanabilmektedir. Sıcak hava ensenizi ve boynunuzu sıcak bir atkı gibi saracaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş