E Bordro Emekli Sicil No

Konusu 'Hukuk Rehberi' forumundadır ve EmRe tarafından 17 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Emekli sicil no sorgulama
  e-bordro tıkla maaşını öğren
  Emekli sandığı sicil no öğrenme


  Emekli sandığı sicil no öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde yazın ve sorgulamaya başlayın.

  tıkla: http://uygulama.sgk.gov.tr/bilgi/SicilTespitiServlet1

  E-Bordro Uyarı
  Emekli Sicil Numarası ile Memuriyet/Kurum Sicil Numarasının say2000i sistemine girilmemesi veya hatalı girilmesi nedeniyle maaş bordrolarını alamayıp hata mesajı alan personellerin, öncelikle kendi kurum mutemetlerine müracaat etmek suretiyle eksik/hatalı olan bilgilerini (Emekli/memuriyet sicil numarası) muhasebe biriminden sisteme girdirmeleri/düzelttirmeleri gerekmektedir.

  Ayrıca, Milli Eğitim Bakanlığı personellerinden alınan e-maillerde kurumları tarafından kendilerine memuriyet sicil numaraları verilmediği, bunun yerine mebsis numarası verildiği bildirilmektedir. Bu durumda olan MEB personellerinin kendi kurum mutemetlerine müracaat ederek memuriyet sicil numarası yerine maaş bilgi girişi formunda bulunan Memuriyet Sicil No alanına mebsis numarasını say2000i sistemine girdirmeleri gerekmektedir.

  Bu çerçevede, yukarıda belirtilen hususlar dikkate alınarak bordro alınamaması durumunda, kbs@muhasebat.gov.tr adresine e-posta gönderilmeden önce ilgili tahakkuk birimine ve muhasebe birimine müracaat edilmesi gerekmektedir. kbs@muhasebat.gov.tr adresine sadece, söz konusu müracaatlardan sonuç alınamaması durumunda e-posta gönderilecektir.

  Not: Arkadaşlar döner sermayeye bağlı olanlar kesinlikle maaş bordrolarını göremezler çünkü onlar merkezi bütçeden almadıkları için elden mutemetlikte hazırlanıyor maaşları.sonrada bankaya bildiriliyor. Yani bankayla çalıştığınız hastane arasından başka hiç bir kuruma gönderilmiyor maaşlar. Merkezi bütçede olanlar devletten direk maaş aldıkları için bordroları yayınlanıyor internette.Yani döner sermayede çalışırken kadroya geçen 4b liler için eski sistem devam ediyor. Hani 4b olduğumuzdaki olay. Onun için boşuna bordro görmeye çalışmasın döner sermayeye bağlı olanlar.
   


Sayfayı Paylaş