Duygusal Uzun Sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Seçkin Well-Known Member


  Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Mutlu yıllar..

  Arkadaşlar yıldızlara benziyor, bir çoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını bilirsin. Kalbim hep seninle, Mutlu yıllar. Bugün bir çok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın, ama şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tamamiyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

  Aşk, Sevda Umut ve güven denildiğinde aklıma gelenim. Bu yürek seninle atıyor bu beden seninle nefes alıyor. Dünümde, bugünümde olduğun için teşekkür eder senli yarınlar dilerim.

  Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar..

  Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir ”hayat pastası” yapabiliriz sanırım.

  Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun. Sana yüzbinlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum.. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsada her zaman kalbimdesin..

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum..

  Dilimde aşkı haykıran sevda ezgisi yüreğimde yaşayan aşkım öyküsü . Yaşadığım sevda, düşlediğim aşkım sen benim gülüşümsün. Benim hayatımda olduğun, benim hayatım olduğun için sana ne dersem azdır.

  Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene, karakollar beni alır sorgular gecelerce, hiç bekleme belki gelmem gelemem senelerce.. Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın..


  Eskiler derdi kiMutluluk ve şans insana bir defa güler. Haklılarmış bence çünkü Bana da şans seninle güldü ve inan ki yarim mutluluğu benseninle tattım. Yaşantıma anlam kattığın ve bana tüm yaşattıkların için sana teşekkür ediyorum.

  Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şeklde olmasını dilerim.

  Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsakta, bu günü yaşama inat çocukca yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim. İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hakettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin.

  Kışa inat ben buradayım diyen baş kaldıran hırçın çiçeğim Kardelenim, Benim güzel bakan gözlerim, inadına özgür düşlerim, yarınım umutlarım. İyi doğdun, İyi ki varsın sen.. Doğum günün kutlu olsun yarim, mutlu yıllar yüreğim.

  Kokunu aradım her yerde, kokunu aradım çiçeklerde Ne güllerde vardı koku ne o gizemli lalelerde sen hırçın dağ çiçeğimdin. İsmine Belki Asmin belki Sümbül dedim. Sen aşktın aşk ise sen.. Yüreğimdeydin , yüreğimdin, benimdin ve iyi ki benimleydin.

  Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle.. Mutlu yıllar.. Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum.

  Sende tatlım ben aşkı ve mutluluğun varlığını, dünyada hala gerçek bir sevdanın olabileceğini güvenebileceğim yarınlara adım atabileceğim birinin olduğunu sende gördüm. Hayatıma anlam yarınıma umut yüreğime sevda oldun. İyi ki doğdun iyi ki benim iyi ki benimle oldun. Mutlu Yıllar Yüreğim.

  Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi, ister yak, ister serinlet, seni seviyorum aşkım. Doğum günün kutlu olsun.. Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.

  Uyarı! Bu mesaj aşırı sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun.

  Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara.. Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

  Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Sevmeyi sevilmeyi hakeden yüreğinle hayata hoşgeldin. Doğum günün mutlu olsun. Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.

  Yarim, yüreğimin sahibi gönlümün yarısı. Yüreğimin başkentinde ve benimle olduğun için sana çok ama çok teşekkür ederim. Hayatıma girmen ile yüzümün gülmesi yüreğimin sevdayı tatması bir oldu. Doğduğun gün benim de doğduğum hayata merhaba dediğim gündür.

  Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen.. Doğum günün mutlu olsun. Hatırlar mısın? Doğduğun günü.. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşaki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse..

  Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara.. Nice mutlu yıllara, doğumgünün hatrına, unutmak zor olsada, arama bundan sonra! İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye..
   


Sayfayı Paylaş