Dünyanın en hızlı 32 GB SD kartı

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Dünyanın en hızlı 32 GB SD kartı

  [​IMG]
  SanDisk’ten dünyanın en hızlı SD hafıza kartı : SanDisk’ten dünyanın en hızlı 32 GB’lik yüksek kapasiteli SD kartı. 30 MB/sn’lik yazma ve okuma hızı ve 32 GB’lik depolama kapasitesiyle SanDisk’in yeni yüksek kapasiteli SD kartı fotoğraf ve video tutkunlarının dijital SLR fotoğraf makinelerinden en yüksek verimi elde etmelerini sağlıyor. Flaş bellek kartlarında dünya lideri SanDisk pazardaki en hızlı 32 gigabaytlık yüksek kapasiteli SD (SDHC) kartı duyurdu. Saniyede 30 megabayt yazma ve okuma hızındaki 32 GB’lik SanDisk Extreme SDHC kart, endüstri lideri performansla geniş depolama kapasitesini birleştirerek, dijital fotoğraf tutkunlarının günümüzün dijital SLR fotoğraf makinelerinin gelişmiş özelliklerinden yararlanmalarına yardımcı oluyor.

  Giriş düzeyinden orta düzeye kadar dijital SLR fotoğraf makineleri pazarı gün geçtikçe büyüyor ve yüksek kapasiteli Secure Digital (SDHC) kartlar da bu cihazlar için yaygın kullanılan kart formatı haline geliyor,” diyen SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, “32 GB depolama alanı ve 30 MB/sn yazma ve okuma hızı sunan kartımız dijital SLR fotoğraf makinesi kullanıcılarının yer ve hız sınırları konusunda endişelenmeden fotoğraf çekmelerini sağlıyor. SanDisk Extreme SDHC kartlar tüketicilere daha keyifli bir kullanıcı deneyimi sunarak onlar için gerçekten önemli olana, yani çektikleri resimlere odaklanmalarına olanak tanıyor,” diye belirtiyor.

  SanDisk SD hafıza kartı piyasaya çıkış tarihi
  SanDisk Extreme SDHC 32GB kartları tüm dünyada Ağustos ayında satışa sunulacak. Ağustos ayında mevcut 4, 8 ve 16GB kapasiteli SanDisk Extreme SDHC kartlar da Class 6’dan Class 10 seviyesine yükseltilecek.
   


Sayfayı Paylaş