Double-Up NANO teknoloji ürünleriyle liderliğini perçinledi

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Türkiye çapında 8000 bayilik satış ağına sahip olan otomotiv katkı maddeleri sektörünün lider markası DOUBLE-UP, tüketicilerden büyük takdir toplayan “Nano Teknoloji Ürünleri”’yle liderliğini korumaya devam ediyor..

  Otomotiv katkıları alanında ilklere imza atan BFN A.Ş., dünyanın 4. sanayi devrimi olarak kabul edilen Nano Teknoloji’den faydalanarak geliştirdiği DOUBLE-UP Nano Teknoloji Ürünleri’yle sektörün öncüsü olduğunu bir kez daha kanıtladı.

  [​IMG]

  Kaliteden ödün vermeden minimum fiyata maksimum korumayı kendine ilke edinen markanın; bu iddiasını “Nano Teknoloji Ürünleri”’yle bir kez daha doğruladığını belirten DOUBLE-UP Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar, bilimsel gelişmeleri en yakından takip etmeye devam edeceklerinin altını çizdi.
  Günümüzde, tasarrufla Nano Teknoloji aynı anlama gelmekte. Başka bir deyişle, Nano Teknoloji sayesinde daha az maliyetle daha çok üretim elde ediliyor. Böylece, üretim kalitesi yükselirken, teknolojik yarışta da bir adım öne geçilmiş oluyor. Aynı zamanda Nano Teknoloji, ulusal gelir düzeyinin yükselmesinde önemli bir paya sahip.

  Nano teknolojinin tüm faydalarını benimseyip, geliştirdiği özel formüllerle motor ve metallerin sürtünme sonucunda maruz kaldığı aşınmayı minimuma indiren özel bir motor katkısı geliştiren DOUBLE-UP; kaydırıcılık ve koruyuculuk özelliği test edilen, motor ve metal bakımı konusunda “Metal İyileştirici” özelliğine sahip Nano Teknoloji ürünleriyle pazar payını daha da artırmayı ve ana bayilik çalışmalarını hızlandırmayı hedefliyor. Motor ve metal bakımında çığır açacak olan DOUBLE-UP NANO TEKNOLOJİ ürün grubuyla; araç motorunda mükemmel yağlama ve koruma sağlanıyor.
  “Otomotiv Sektöründe Dev Buluş” olarak isim yapan Türk markası DOUBLE-UP, geliştirdiği projelerle Anadolu’daki satış ağını genişletmeyi planlıyor.
  Ülkemizde katkı sektörünün doğmasına öncü olan DOUBLE-UP, geliştirdiği satış ağı sayesinde Türkiye’nin dört bir ucuna ulaşan ürünleriyle ve 81 ildeki satış noktalarıyla etkinliğini sürdürüyor. Toptan dağıtıcılarına bölge sınırlaması da getiren DOUBLE-UP, böylece hizmet kalitesini de koruyor.

  Marka, bu yıl ülke genelinde bayileriyle farklı çalışmalar gerçekleştirmeyi planlıyor. Anadolu’ya yapılan yatırımların artması gerektiğine dikkat çeken DOUBLE-UP yetkilileri, bu bölgelerdeki pazarın gelişmelere çok açık olduğunu iletiyorlar.

  DOUBLE-UP Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar’ın konuyla ilgili görüşleri şöyle: “Anadolu pazarını kozmopolit İstanbul pazarından ayıran en önemli fark; bayi ile müşteri arasındaki “tanışıyor olmaktan gelen dostluk ve güvene dayanan iletişim”. Bu illerde satış anlaşmaları büyük illere göre daha zor başlıyor; ama markaya ve arkasındaki firmaya duyulan güven ve alınan kesintisiz destek sayesinde daha uzun soluklu oluyor. Biz DOUBLE-UP olarak müşterilerimizi uygun fiyata kaliteli ürün sunarak memnun ettiğimizi düşünüyoruz.”

  Müşterilerini çok iyi tanıdıkları için onların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek yeni kampanyalar geliştirdiklerini sözlerine ekleyen Ünüvar; DOUBLE-UP olarak bayilerini her zaman destekleyip, karşılıklı kazanmayı hedeflediklerini söyledi. DOUBLE-UP’ın pazar içindeki büyümesi devam ederken her türlü yeniliğe ve gelişime açık bir marka olduğunu ve bundan yola çıkarak, özel satış ağı projelerini geliştirmiş olduklarını açıklayan Ünüvar, sektörlerin ancak “hep birlikte” kazanırsak kalkınabileceğini sözlerine ekledi.

  DOUBLE-UP’ın gerek yerli bir marka olarak Türkiye’de yeni bir sektöre öncülük edip bu sektörde hareketlilik yaratması ve birçok kişiye iş imkânı sağlaması, gerekse Türkiye çapındaki ana dağıtıcı ve alt bayiler olmak üzere toplam 8000 satış noktasına bu alanda yeni istihdamların sağlanmasına katkıda bulunmasıyla ülkeye sağladığı yararlar ciddi anlamda artmakta. BFN A.Ş., ulusal ve uluslararası pazarda tek bir ürünle satışa başladığı günden bugüne 41 çeşit ürünü, yedek parça satış noktaları, toptan ve perakende madeni yağ firmaları, grosmarketler, özel ve yetkili servisler ve benzin istasyonları dahil olmak üzere Türkiye çapında binlerce satış noktasıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da etkin bir marka olma yolunda ilerliyor.

  Madrid Protokolü’nü imzalayarak; uluslararası platformda protokol dahilindeki ülkelerde “dünya markası” olarak tescillenen DOUBLE-UP, bugün itibarıyla ürünlerini Bulgaristan, Hollanda, Tanzanya, Azerbaycan, K.K.T.C, Almanya, İran ve Suriye gibi ülkelerde pazara sunmuş bulunmakta. Bundan sonra, Madrid Protokolü dahilindeki diğer ülkelerde de markanın tanıtılıp ihracatın artırılması planlanıyor.

  2003 yılından başlayarak hız kazandırılan PR çalışmaları sonucunda marka bilinirliğini hedeflediği rakamlardan da öteye taşıyarak; 2007 yılı itibarıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla, topluma karşı kurum olarak görevlerini yerine getirmek amacını da üstlenen ve ISO 9001:2000 Kalite Sistem Sertifikası'yla belgelendiren DOUBLE-UP;

  İTO Üyeleri Tüketiciyi Koruma Taahhütnamesi'ni de imzalayarak; ürün ve hizmetlerinin kullanım ve tüketim amaçlarına uygun olduğunu da belgelendiren bir marka.

  Geçtiğimiz yıl tüketicilerle yapılan anketler sonucunda 2 kez “Kalite Ödülü”’ne layık görülen ve bu yıl TSE’den aldığı iki adet “Altın Ambalaj Ödülü” ve Tüketici Raporu Dergisi’nin düzenlediği “Tüketici Memnuniyetini ve Eğilimlerini Belirleme Araştırmaları” neticesinde “Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü” ile ödül sayısını 8’e çıkaran DOUBLE-UP, 2008 yılında aldığı bu ödüllerle tüketicinin gözündeki kalitesini ve güvenilirliğini perçinledi.
  Dinamik marka, yükselen grafiğini ürününe ve güçlü kadrosuna olan tam güveniyle daha da yukarılara çıkaracağına inanıyor. Her zaman ilklere imza atan DOUBLE-UP’ın tüketicilerine sunduğu NANO TEKNOLOJİ ürün yelpazesi ile bu hedefe çok daha kısa sürede erişeceği kesin gibi gözüküyor. DOUBLE-UP NANO TEKNOLOJİ ürünleri birebir araç kullanıcılarına sağladığı yararların yanında, milli birer tasarruf kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. Yağın uzun süre etkisi azalmadan kullanılmasının, yakıtın boşa harcanmaması ve motorda sürtünme ve aşınmadan kaynaklanan arızaların önüne geçilmesiyle hem tüketiciye hem de ülke ekonomisine ciddi bir yarar sağlıyor.
  24.10.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş