Dolap içlerinin temizliği ve düzeni

Konusu 'Pratik Bilgiler' forumundadır ve Nysa tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. Nysa Well-Known Member


  Dolap içlerini düzenli tutma yolları

  Dolap içlerini düzenli tutun
  Dolap kapaklarını açtığınızda gördüğünüz manzara sizi korkutmasın. Akıllı etiketler, düzenleyiciler, depolama kutuları ile ev tekstillerinizi mükemmel bir düzen içinde saklayabilirsiniz. Evinize gelen konuklarınız için minik sabunlarınız olsun. Ayrıca dolap içlerine yerleştirdiğiniz koku poşetleri ve sabunlarla çamaşırlarınızın da mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Konuklar için bornoz, terlik ve duş sepetinden oluşan bir set hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlar için de ayrı bir çekmece hazırlayabilirsiniz. Çarşaf, havlu, nevresim takımı ve bornozlarını bu çekmecede düzenli bir biçimde saklayabilirsiniz.

  Misafirlerinize
  Dolabın bir rafını evinize gelen konukların ihtiyaçları için ayırabilirsiniz. Bu rafta havlu, nevresim takımı, terlik, yastık ve battaniye gibi konuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik tekstilleri bulundurabilirsiniz.

  Değerlendirin
  Dolap kapaklarını da değerlendirin. Akıllı düzenleyiciler ile banyo gereçlerini, dikiş setinizi ve kozmetikleri burada saklayabilirsiniz.

  Günlükler
  Raflardan birisini günlük gereksinim duyduğunuz nevresim takımı, havlu, oda spreyi gibi eşyalarınıza ayırabilirsiniz. Konuklarınız ile sizin günlük kullanmakta olduğunuz ev tekstillerini ayırmak için rafları etiketleyebilirsiniz.

  Nefis kokular
  Minik koku poşetleri ve kokulu sabunlarla çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş