Doğum Lekeleri

Konusu 'Gebelik ve Doğum' forumundadır ve elif tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Doğum Lekeleri
  Doğum lekelerinizden estetik ameliyatlar ile de kurtulabilirsiniz. Ancak bu yöntemler biraz cebinizi yaktığı gibi bıçak altına yatmaktan geçmektedir. Bir çok insan da bu yüzden korkularına yenik düşerek bu lekelere mahkum olarak kendini kabullendirmiştir.

  Doğum lekeleri tedavisini bitkisel formüllerle yok ediceksiniz. Bu bitkisel çözüm şu şekildedir.

  Doğum lekeleri tedavisinde bitkisel formülümüz için gereken malzemeler; Yoğurt, kabartma tozu, patates suyu başka bir malzemeye ihtiyaç yoktur.

  Bütün malzemeleri temin ettikten sonra, 1 tatlı kaşığı yoğurtu bir kaba döküyoruz. Ardından bir çay kaşığı patates suyumuzu üzerine ilave ediyoruz. Bu işlemin ardından en son olarak kabartma tozundan bir çay kaşığı daha ilave ederek birbirine malzemelerimizim tam anlamıyla karışmasını sağlayana kadar karıştırmaya devam edin. Bu işlemin ardından doğum lekeleri olan bölgemizin üzerine yaptığımız karışımı sürün. Kurumaya başlayan bitkisel formülümüz sürdüğümüz bölgede kurudukça yenisini sürerek devam edin.

  Daha sonra sürülen bölgede bitkisel formülümüzün yaklaşık olarak 1 saat kalmasını bekleyin. Bu bekleme işleminin ardından ellerinizle ovarak sürdüğümüz karışımı çıkarın ve ılık su ile banyo yapın. Bu tedavi usülünü haftada 1 kez aynı günlere denk getirerek yapmanızı önermekteyiz. Size uygun tedavi yöntemlerini uzman doktorların verebileceğini unutmayın. Bu bitkisel formülümüz sadece doğum lekelerini yok ettiği gibi kalmıyor, ayrıca cildinizin pürüzsüz olmasını sağlıyor.
   


Sayfayı Paylaş