doğum günün seni anlatıyor

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve yaren38_20 tarafından 23 Kasım 2007 başlatılmıştır.

 1. yaren38_20 Well-Known Member  DOĞDUĞUN GÜN
  RENGİN
  DOĞDUĞUN GÜN
  RENGİN

  23 ARALIK - 1 OCAK
  KIRMIZI
  25 HAZİRAN - 4 TEMMUZ
  KIRMIZI

  2 OCAK - 11 OCAK
  TURUNCU
  5 TEMMUZ - 14 TEMMUZ
  TURUNCU

  12 OCAK - 24 OCAK
  SARI
  15 TEMMUZ - 25 TEMMUZ
  SARI

  25 OCAK - 3 ŞUBAT
  PEMBE
  26 TEMMUZ - 4 AĞUSTOS
  PEMBE

  4 ŞUBAT - 8 ŞUBAT
  MAVİ
  5 AĞUSTOS - 13 AĞUSTOS
  MAVİ

  9 ŞUBAT - 18 ŞUBAT
  YEŞİL
  14 AĞUSTOS - 23 AĞUSTOS
  YEŞİL

  19 ŞUBAT - 28 ŞUBAT
  KAHVE
  24 AĞUSTOS - 2 EYLÜL
  KAHVE

  1 MART - 10 MART
  TURKUAZ
  3 EYLÜL - 12 EYLÜL
  TURKUAZ

  11 MART - 20 MART
  BEJ
  13 EYLÜL -22 EYLÜL
  BEJ

  21 MART
  SİYAH
  23 EYLÜL
  ZEYTİN YEŞİLİ

  22 MART - 31 MART
  MOR
  24 EYLÜL - 3 EKİM
  MOR

  1 NİSAN - 10 NİSAN
  LACİVERT
  4 EKİM - 13 EKİM
  LACİVERT

  11 NİSAN - 20 NİSAN
  GÜMÜŞ
  14 EKİM - 23 EKİM
  GÜMÜŞ

  21 NİSAN - 30 NİSAN
  BEYAZ
  24 EKİM - 11 KASIM
  BEYAZ

  1 MAYIS - 14 MAYIS
  MAVİ
  12 KASIM - 21 KASIM
  ALTIN

  15 MAYIS - 24 MAYIS
  ALTIN
  22 KASIM - 1 ARALIK
  KREM

  25 MAYIS - 3 HAZİRAN
  KREM
  2 ARALIK - 11 ARALIK
  GRİ

  4 HAZİRAN - 13 HAZİRAN
  GRİ
  12 ARALIK - 21 ARALIK
  KESTANE

  14 HAZİRAN - 23 HAZİRAN
  KESTANE
  22 ARALIK
  NEFTİ

  24 HAZİRAN
  GRİ


  KIRMIZI
  Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.


  MOR
  Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.


  KREM
  Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer, ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.


  BEJ

  Sakindir, ama hemen strese girebilir. İlişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.


  NEFTİ
  Zevklidir, görünüşüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik, ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.


  GÜMÜŞ

  Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.


  GRİ

  Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.


  BEYAZ

  Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.


  YEŞİL

  Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.


  SİYAH


  Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evveli uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.


  ALTIN

  Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.


  ZEYTİN YEŞİLİ


  Sakin ve yumuşak mizaçlıdır. Şiddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak duru. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas, nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.


  PEMBE
  Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.


  KAHVE

  Hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. İdeal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.


  SARI

  Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.


  MAVİ

  Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.


  KESTANE


  Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.


  LACİVERT

  Dikkat çekici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.


  TURUNCU

  Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.


  TURKUAZ

  Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.
   


 2. sevvv38 Well-Known Member

  canım arkadaşım ellerine sağlık 14 haziran kestane rengi:cool:tam benlik:D
   
 3. ShaDow_19 Well-Known Member

  Süpersin Yaren benimki tıpatıp uyuyor... Ancak bu kadar olur gerçekten... [22 Kasım 1988]
   
 4. Pelin Super Moderator

  ilginçç daha önce duymamıştım teşekkürlerr
   
 5. mcrap Well-Known Member

  Turuncu doğru kimseye güvenmem
   
 6. EjjeNNa Administrator

  böle şeylere pek inanmam ama walla krem aynı ben
   
 7. BaRıŞ Well-Known Member

  kırmızı bana gerçektende uyuyo hakkaten öyleyim
   
 8. BaRıŞ Well-Known Member

  ne renk olduğunu bilmiyorum ama nefti tam beni anlatıyo
   

Sayfayı Paylaş