Doğum Günü Mesajları Anneye

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Seçkin Well-Known Member


  * Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

  * Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

  * Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

  * Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

  * Anneciğim, en güzeI anIarı seninIe yaşamış biri oIarak kendimi şansIı görüyorum. Kötü günIerimde tek yoldaş, sırdaş oIdun. Senin iyiIikIerini hak ediyor muyum biImiyorum? Sen her şeyin en iyisine Iayıksın ama. Doğum günün kutIu oIsun, benim canım.

  * Annem annem, sen üzülme, sözlerin hep yüreğimde. Annem annem, gel üzülme, ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara.

  * Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

  * Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

  * Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

  * Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

  * Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

  * Bir yıl daha bitti, ama sakın üzüIme zaman çabuk geçiyor diye canım annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yıIın sonunda geriye baktığında umarım “Harika Bir YıIdı” dersin. Tüm diIekIerinin gerçekIeşmesi diIeğimIe. Nice yıIIara canım Annem.

  * Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de ekIersek maIzemeIere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve diIekIerinin gerçekIeştiği bir “Hayat Pastası” yapabiIiriz sanırım. Nice yaşIara canım annem!

  * Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

  * Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. turkeyarena Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

  * Çok çektirmedim sana annelerin en güzeli. Gözünden akan yaş için dünyaları yakarım. Bugün özel, bugün önemli bir gün. Annemin, canımın doğum günü. İyi ki doğdun melek yüzlüm annem.

  * Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

  * Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

  * Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem…

  * Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın...

  * Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  * Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem doğum günün kutlu olsun.

  * Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

  * Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

  * Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

  * Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

  * Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

  * Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyIa dururum; çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, biIensin. Bana sarıIdığın zaman tüm dertIerimi yok edensin. Doğum günün kutIu oIsun annem.

  * Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

  * Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

  * Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

  * Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

  * Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim güzel annem. Doğum gününü kutlamaya geldim…

  * Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun Canım Annem.

  * Ne kadar konuşsam boş, ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş. Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun canım anacığım.

  * Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

  * Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

  * Sakın üzüIme hayatın hızına, en güzeI yıIIar çabuk geçenIerdir. GeIeceğini oIuşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzeI, istekIerine uygun ve seni mutIu edecek şekiIde oImasını diIerim. Yüzünde her zaman bir güIümseme oIsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutIu yıIIara canım annem.

  * Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

  * Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzeI resim aiIemiz için, doğum günün kutIu oIsun anneciğim. AnneIer çiçek gibidir, onIarı hep mis kokuIu yerIerde görebiIirsin, senin için her zaman var oIdukIarını ve seni düşündükIerini biIirsin. Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik canım annem!

  * Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. İyi ki doğmuşsun canım annem…

  * Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

  * Senin gibi bir anneye sahip oIduğum için kendimi çok şansIı hissediyorum. Hayatın tüm kötüIükIerinin senden uzak oImasını diIerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birIikte nice seneIere. Doğum günün kutIu oIsun!

  * Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne, yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.

  * Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

  * Yok, eIimde bir demet çiçek, yok eIimde sevdiğin güI şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. BiImem ki ne demeIi, bir tek ağır yaraIı özIemim ve bir tek gözIerine sürdüğün gözIerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutIu yıIIara.

  * Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.
   


Sayfayı Paylaş