Doğum Günü Ağır Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 18 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Aldığım Her Nefeste Adını Yüreğime Yazdım, Söylediğim her Sözde Sadece Sen Vardın Gülüm… İyi ki doğdun.

  Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes ayni seyi yasiyor. Bu yilin sonunda geriye baktiginda umarim "harika bir yildi" dersin.. Dilegim bugün diledigin tüm dileklerinin gerçek olmasi. Gelecegini olusturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olsun! Belki yaninda degilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaslara.

  Biz Sevdikmi 165 Karakterlik Mesajla Değil Bin Asırlık Delikanlı Yüreğimizle Severiz Doğum günün kutlu olsun

  Boş Sokakların Çılgın Bekçisiyim, Adam gibi Adamım, Yanlış yapanı Oyarım. Doğum gününü kutlarım.

  Bugün belki de çok kisiden dogumgünü mesaji alacaksin, ancak su an okudugun içlerinde en farklisi çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan olusmus bir mesaj. Sesim güzel olmadigindan sana bir dogumgünü sarkisi söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kisa bir mesaj çekiyorum. Hep oldugun gibi sevgi dolu ve neseli kal. Nice mutlu yaslara.

  Çakmak Çakmak Gözlerine, Çakarım Yumruğu beni Fitil Etme. Mutlu bir sene yaşa.

  Dikkat! Bu mesaj sevgi, nese ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yasamin ve seni düsünen birinin oldugunun sevincini hisset ve mutlu ol! Simdi bu mutluluguna simsiki saril ve ümidini koskoca bir yil boyunca hiç yitirme! Askta, parada, saglikta her zaman kazanmani dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum. Iyi ki dogdun. Nice mulu yaslara.

  Dünyanın Derdini Kederini Senin için Bıraktım Serseriliği, Bir Gülüşün yeter bana bende Bilirim Sevgiyi doğum günün kutlu olsun.

  Hayatı tespih yaptım sevgili bazen sallıyor bazen çekiyorum ama İMAMESİ hep dik duruyo... Doğum günün kutlu olsun dik dur kardeşim

  Ne Kralız Ne Mafyayız Biz Delikanlıyız Adamına Göre Muemele yaparız. Doğum günün kutlu olsun

  Rüzgar olana, Fırtına Olurum mekanında, Yağmur Olana Güneş oluruz icabında… doğum günün kutlu olsun

  Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Doğum günün kutlu olsun.

  Sigaramın Dumanı Gibi Yok Olursun Karşımda, Sıgaramı yaktığım Gibi Senide Yakarım Aklını Alırım. Doğum gününü kutlarım.

  Yaşadığım Acıları Anlatsam Sana, Ne Aklın Alır Nede hayalin kalır, O Yüzden Bulaşma Bana Etiket olma Etrafımda, Mutlu seneler

  Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun bitanem.
   


Sayfayı Paylaş