Doğum Çatlakları

Konusu 'Gebelik ve Doğum' forumundadır ve elif tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Doğum Çatlakları
  Hamilelik döneminde alınan kilolar nedeniyle, doğumdan sonra vücudun kilo vermesiyle birlikte doğum çatlakları meydana gelmektedir. Bu çatlakları bitkisel yöntemlerle eski haline kavuşturabilirsiniz.

  Hazırlayacağınız bu bitkisel formül krem halini alacak ve doğum çatlaklarınızın üzerine sürerek tedavi edebileceksiniz. Doğum çatlaklarını badem yağı ile kaybedebilirsiniz. Bu bitkisel formül için gerekli olan malzeme listemiz; Badem yağı, limon, aloevera jeli başka hiçbir malzemeye gerek yoktur.

  Bu malzeme listemizi temin ettikten sonra temin edebileceğiniz yerler aktarlardır. Badem yağından iki kahve fincanı, bir tane limonun suyunu sıkarak birbirine karıştırın. Daha sonra aloevera jelinide ilave ederek 3’ünü karışımını sağlayın. Karıştırma işlemi tamamlandıktan sonra, her akşam yatmadan önce doğum çatlaklarınızın olduğu bölgeyi güzelce temizleyin. Bu işlemin ardından doğum çatlaklarınızın üzerine yaptığımız karışımı masaj yaparak sürün, bu bitkisel formül ile doğum çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş