Doğtaş Kırlent Modelleri

Konusu 'Ev Tekstil' forumundadır ve Pelin tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Doğtaş Kırlent Modelleri

  kırlent modelleri, dekoratif kırlent modelleri, Doğtaş kırlent modelleri

  Günümüzde artık kırlentler oturma gruplarının tersine daha farklı renk ve modellerde üretilerek farkındalık oluşturuluyor. Önceden oturma gruplarıyla kırlentler aynı renk olurdur. Şimdi ise tasarımcılar sayesinde farklı model ve desen kullanılıyor. Örneğin; tek renk kullanılmış bir oturma grubunda renkli ve bol desenli kırlent kullanılarak farklı bir hava oluşturuluyor.

  Doğtaş mobilya, evinde dekorasyonunu farklılık yapmak isteyenler ve bütçesi kısıtlı olup oturma gruplarında değişiklik düşünenlerin uğraması gereken mağazadır. Oldukça modern ve görsel açıdan güzel olan Doğtaş kırlentlere bayılacaksınız. Oturma grubunuza uyumlu bir kırlent bulduğunuz da harika bir görüntü oluşturacaksınız. Hepsinde farklı renk ve desen kullanılmıştır. Genellikle yaprak desenleri farklı şekiller oluşturularak yapılmıştır. Bunun yanında işlemeler de kullanılmıştır. Necklace, Lotus modelleri üzerinde işlem bulunuyor.

  Doğtaş kırlent modellerini fiyatı da kalitesine ve sağlam olmasına oranla uygundur. Özel kumaşlarla üretilmiştir. Aşağıdaki kırlent modellerimize bakarak oturma grubunuz için hangi kırlent modeli uygunsa onu seçerek en yakın Doğtaş bayilerine gelerek satın alabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş