DOD 2 saatte 78 araç sattı

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  DOD City Esenyurt’da gerçekleştirilen açık artırmada,
  2 saat içerisinde 78 ikinci el aracın satışı gerçekleştirildi. Ticari katılımcıların yanısıra, birçok bireysel kullanıcının katıldığı açık artırma, kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu..

  [​IMG]

  Türkiye’nin en büyük kurumsal ikinci el otomotiv markası olan DOD’un periyodik olarak düzenlediği ikinci el araçlar için ‘Açık Artırma’ organizasyonunda bir rekor gerçekleşti. Avrupa’nın en büyük kapalı alana sahip entegre ikinci el araç alım satım merkezi olan DOD City Esenyurt’ta düzenlenen açık artırmada, 2 saat içerisinde 78 aracın satışı gerçekleşti. Organizasyona ticari kullanıcıların yanısıra, birçok bireysel kullanıcı ve ailenin de aralarında bulunduğu 200’ü aşkın katılımcı iştirak etti.
  Açık artırmada, Audi’den Fiat’a, Ford’dan Honda’ya, Renault’dan Skoda’ya, VW’den Volvo’ya kadar 12 farklı markada, 84 adet araç yer aldı. 8.000 TL’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan araçlardan, 40.000 TL’dan başlayan araçlara kadar her kesime uygun, farklı segment binek ve ticari araçlar satışa sunuldu.

  İlhami Eksin, “DOD Açık Artırmaları tüm hızıyla devam edecek”
  2009 yılında geleneksel DOD açık artırmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini ifade eden DOD Genel Müdürü İlhami Eksin, “ Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz, artık geleneksel hale gelen DOD Açık Artırmalarıyla birçok müşterimizi oldukça cazip fırsatlarla araç sahibi yaptık. Türkiye’de ikinci el araç alım satım sistemine tamamen farklı bir boyut kazandıran markamızın kuruluşunun 10. yılını kutlamakta olduğumuz 2009 yılında, önümüzdeki aylarda da açık artırma organizasyonlarımız, cazip kampanyalarımız ve 10. yıla özel etkinliklerimiz devam edecek.” dedi.

  DOD’un, sektörde ilk kurumsal ikinci el açık artırma organizasyonları düzenleyen bir firma olduğunu belirten Eksin, “Bugüne kadar 50 açık artırma gerçekleştirdik ve 1851 aracı yeni sahibine ulaştırdık. Oldukça büyük çekişmeye sahne olan son organizasyonumuzda, katılımcılarımız hem kazançlı, hem de oldukça keyifli bir gün geçirdiler. Katılımcılara kendilerini rahat bir ortamda hissetmeleri için gerekli tüm hizmetleri sunarak, cazip imkanlarla araç sahibi olabilmelerini sağladık.” dedi.

  Araçların tamamı 101 Nokta Ekspertizi’den geçiyor
  DOD Açık Artırma’ya katılan araçların tümü, ilk olarak "101 Nokta Ekspertizi"nden geçiyor. Araçların geçmiş ve mevcut durumunu gösteren eskpertiz raporu sonuçları, açık artırma sırasında ekranlardan katılımcılara sunuluyor. 15 Şubat’ta DOD City Esenyurt’ta, 22 Şubat’ta Doğuş Oto Etimesgut ile Ankara’da ve 28 Şubat’ta DOD City Ataşehir’de arka arkaya düzenlenecek Geleneksel DOD Açık Artırmaları, cazip imkanlarla araç sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunmaya devam edecek. DOD Açık Artırmaları ile ilgili tüm bilgilere DOD’un internet sitesi www.dod.com.tr’den ulaşılabiliyor. Açık Artırmaya katılmak için, önceden araç başına 500.-TL katılım bedeli yatırmak yeterli. Katılımcının açık artırmada araç satın almaması durumunda, katılım bedelinin tamamı 1 hafta içerisinde banka hesabına, Doğuş Otomotiv güvencesiyle iade ediliyor. Araç satın alınması halinde ise, açık artırma katılım bedeli olarak yatırılan 500.-TL, araç bedelinden düşülüyor.
  10.02.2009, Salı
   


Sayfayı Paylaş