Doblo Carioca Çöl grisi

Konusu 'Fiat' forumundadır ve OrKuN tarafından 9 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Çöl grisi Doblo Carioca özel müşterileri hedefliyor
  Tofaş tafından Bursa’da üretilerek tüm dünyaya ihraç edilen Fiat’ın başarılı hafif ticari araç modeli Doblo, yeni versiyonu Carioca ile özel müşterilere ulaşmayı hedefliyor. 2006 yılının ticari aracı seçilen Fiat Doblo’unn özel olarak hazırlanan ve de sınırlı sayıda üretilecek olan Carioca versiyonu geçtiğimiz ay Türkiye yollarına çıktı..

  Sadece çöl gri renkte sunulan araç, açık gövde rengiyle dışarıdan içerisindeki ferah iç mekan hakkında fikir veriyor. Diğer Fiat Doblo modellerinden farklı olarak Carioca’da bu gövde rengini aracın tamponlarında, yan aynalarında ve kapı kollarında görmek mümkün. Son derece çekici gövde rengi, iç kapı kolları ve havalandırma kanallarının çerçevelerinde de kendisine yer buluyor. Araçtaki görsel bütünlük, bu model için özel olarak hazırlanan Carioca özel kumaşı kaplı koltuk döşemeleriyle sağlanıyor..

  Fiat Doblo Carioca, radyo-CD, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ön camlar, yolcu tarafında sürgülü kapı, yukarı açılır arka kapı ve sürücü havayastığı gibi donanımlara sahip. Ayrıca bunlara ilave olarak özel koltuk kumaşları, elektrikli ve buğu çözücülü yan aynalar, klima, gövde rengi iç aksesuarlar, tamponlar, kapı kolları ve aynalar da aracın standart donanımında bulunuyor. Fiat Doblo Carioca’nın opsiyonel donanımları arasında ikinci sürgülü kapı, ABS+EBD ve yolcu havayastığını kapsayan güvenlik paketi ve yan havayastıkları, yer alıyor. Fiat Doblo ailesindeki diğer modellerde olduğu gibi, Carioca’da da kullanım maliyeti düşük, az yakıt tüketen ve güçlü 1.3 ve 1.9 Multijet motorlar görev yapıyor. 1.3 Multijet motor 75 beygir güç üretirken, 190 Nm’lik maksimum torka ulaşabiliyor. 1.3 litrelik bu motorla aracın şehir dışı kullanımda yakıt tüketimi ise 100 kilometrede sadece 4.7 litre. 1.9 Multijet motor da 105 beygir güç üretirken, 200 Nm’lik maksimum torka ulaşıyor.
  09.07.2008, Çarşamba
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  Resimler ölmüş, ekledim bir tane
   

Sayfayı Paylaş