Dizilerin En Nefret Edilen Karakterleri 2013

Konusu 'Diziler' forumundadır ve ot-gu tarafından 10 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Dizilerin sevilmeyen kötü adamları sıralaması

  Ferhat (Kuzey Güney): Tiyatro oyuncusu Turgay Kantürk'ün canlandırdığı 'Ferhat', 'Kuzey'in belalısı olarak karşımıza çıkmıştı. 'Kuzey'e hapishanede kafayı takan 'Ferhat'; geçtiğimiz bölümlerde öldürüldü.

  Savcı Turgut (Karadayı): 'Mahir Kara'nın en büyük düşmanı olan 'Turgut'u, Yurdaer Okur canlandırıyor. 'Turgut'; karanlık ilişkileri her bölümde biraz daha açığa çıkan, sinsi ve zeki bir savcı.

  Kibrit Yasin (Karadayı): Rıza Kocaoğlu'nun canlandırdığı 'Kibrit Yasin' macerasına, izleyiciye antipatik gelen bir karakter olarak başladı. Ancak sonradan işler değişti; kötülüğünün içindeki iyi olma ihtimali ilgi çekmeye başladı. Kendisini hâlâ antipatik bulan izleyiciler olduğu gibi; fanatikleri de var.

  Rüstem Paşa (Muhteşem Yüzyıl): Ozan Güven'in canlandırdığı 'Rüstem Paşa', dizinin kötü karakter boşluğunu başarılı şekilde doldurdu. 'Rüstem Paşa', bilindiği üzere; 1544 yılında getirildiği sadrazamlık görevine 1553 yılına kadar devam etmiştir. Görevinden azledilmesinin sebebi; 'Hürrem Sultan'ın entrika ortağı olmasıdır.
   


Sayfayı Paylaş