Dijital kompakt fotoğraf makineleri

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Fujifilm FinePix Z30
  [​IMG]
  Fujifilm'in yeni ve göze hoş gelen kompakt modeli Fujifilm FinePix Z30 dijital fotoğraf makinesi sürekli yanınızda taşımak isteyeceğiniz türden bir ürün. Yoğun bir sosyal hayat ile baş edebilecek bir fotoğraf makinesi istiyorsanız FinePix Z30 tam size göre. Şıklık ve teknolojiyi bir arada sunan yapıda ve günümüz internet beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olan Fujifilm FinePix Z30 dijital fotoğraf makinesi çekim işlemlerini de eğlenceli hale getiriyor. 10 megapiksel çözünürlük, 3x optik zum, Yüz Tanıma fonksiyonu, Görüntü Sabitleyici, 1600 değerine varan ISO ve Otomatik Sahne Tanıma fonksiyonu Fujifilm Z30'un özelliklerinin başında geliyor.

  Fujifilm'in en çoksatan FinePix Z20fd modelinden esinlenilen FinePix Z30 fotoğraf makinesi yepyeni ve orijinal tasarımı ile dikkat çekiyor. Şık dış görünümü, yumuşak hatları ve küçük boyutları kullanıcının cebine ya da çantasına mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Havalı, iki renk tonu ve metalik lens kapağı ile FinePix Z30 fotoğraf makinesi çevresinde etkileyici bir izlenim bırakıyor. Cihazın sunduğu renk seçenekleri pembe, eflatun, siyah, beyaz ve kavuniçi.

  Fujifilm FinePix Z30 fotoğraf makinesinin iki farklı kendi kendine çekim fonksiyonu mevcut: Couple (Çiftler) ve Group (Grup). Kameranın bu modları seçilen sayı kadar insan yüzü fotoğraf karesinde yerini alınca fotoğraf çekimini otomatik olarak gerçekleştiriyor. Eğer çekilecek kişi sayısı eksikse cihaz çekim işlemini yapmıyor, bu yüzden çekimi kaçırmak gibi bir tehlike de ortadan kalkıyor.
  • Couple Timer: Bu kendi kendine çekim modunda cihaz fotoğraf çerçevesinde iki tane insan yüzü belirmesini bekliyor ve bu gerçekleştiğinde fotoğrafı otomatik olarak çekiyor.
  • Group Timer: Fujifilm FinePix Z30 dijital kameranın kendi kendine grup çekimi fotoğraf karesinde dört kişiye kadar insan yüzünün belirmesini bekliyor ve ancak yüzlerin tümü de kadrajın içinde yer aldığında fotoğrafı otomatik olarak çekiyor.

  Fujifilm FinePix Z30 özellikleri
  • 10 megapiksel çözünürlük
  • 3x optik zum
  • İnce, şık ve modern tasarım
  • ISO 1600
  • Görüntü Sabitleme fonksiyonu
  • Yüz Tanıma fonksiyonu
  • Otomatik kırmızı göz giderme
  • Akıllı Sahne Seçici (SR AUTO)
  • 2.7 inç LCD ekran
  • Çift Blog Modu
   


 2. BaRıŞ Well-Known Member

  bunların hepsi 2009 yılının modellerimi pult ustam questionmark
   
 3. pult Well-Known Member

  Evet bunların tamamı 2009,bazıları 2010 yılı için duyruları yapılmış modellerdir,arada 1-2 model 2008'in sonlarında çıkmıştır.
   
 4. mecay Well-Known Member

  sony harici hangisini isterseniz alabilirsiniz sonilerin ek hafızaları sadece kendi markalı hafıza kartları oluyor ve gereksiz pir pahalı fiyatları var
   
 5. pult Well-Known Member

  Sony kendi formatı olan memory stick diye adlandırdığı bir bellek kullanmaktadır,bu bellekleri yakın bir zamana kadar kendisi üretmekteydi,ama şimdi 2 firma tarafından daha üretiliyor bunlardan en tanınmışı sanDisk'tir,evet sony ürettiği günlerde bu bellekler pahalıydı ama şimdi bir hayli ucuzladı,sony yapmış olduğu hatayı geçte olsa anladı herhalde,bu kartların fiyatları hızlarına göre ucuz veya pahalı,bu durum bütün bellek kartlardada aynıdır.
   
 6. pult Well-Known Member

  [​IMG]

  Kendinden önceki model gibi 5x optik zuma sahip olan Casio EX-FC150 dijital fotoğraf makinesinin çözünürlüğü 9-10 megapiksele yükseltilmiş. 99.8 x 58.5 x 28.8 mm gibi kompakt boyutlara sahip olan Casio EX-FC150 fotoğraf makinesi aksiyon fotoğrafları çekme performansından ödün vermiyor. Kullanıcı seri çekim modundaki çekim hızını belirledikten sonra Casio EX-FC150 en iyi görüntüleri otomatik olarak çekiyor. Seri çekimde çekilen çeşitli fotoğrafları tek bir görüntü haline getirmek de olanaklı.

  Yeni Casio Exilim EX-FC150 dijital fotoğraf makinesi insan gözünün görebildiğinden daha hızlı hareket eden nesneleri de video görüntü olarak kaydedebiliyor. Daha sonra bu görüntüler ağır çekim modunda izlenebiliyor. Casio EX-FC150 fotoğraf makinesi 1,000 kare/sn, 420 kare/sn, 240 kare/sn ve 120 kare/sn hızlarında video kayıt yapabiliyor.
   
 7. pult Well-Known Member

  [​IMG]
  Eastman Kodak fotoğrafseverlerin çektikleri fotoğrafları ve video görüntüleri her zaman ve her yerde sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla hiç olmadığı kadar kolay şekilde paylaşabilmelerine olanak tanıyan yeni modeli Kodak Slice dijital fotoğraf makinesini duyurdu. Dokunmatik bir dijital fotoğraf makinesi olan Kodak Slice kullanıcıların kendileri için önemli olan fotoğrafları bir albüm şeklinde sürekli yanlarında taşıyabilmelerini sağlıyor. İnce ve zarif yapıda 3.5 inç dokunmatik bir LCD ekrana sahip olan Kodak Slice dijital fotoğraf makinesi mevcut dâhili hafıza sayesinde 5,000 adete kadar fotoğraf depolayabiliyor. Kodak Slice siyah, nikel ve kırmızı renk seçeneklerine sahip.
  Kodak yetkililerinden John Blake: "Kodak olarak kullanıcıların hayatın paylaşmaya değer anlarını anında paylaşmak istediklerinin çok iyi biliyoruz. Hayatın paylaşmaya değer anlarının paylaşılabilmesi yeni Kodak Slice fotoğraf makinesi modelimizin geliştirilmesinin temel öğelerinden biri oldu. Kodak Slice dijital kamera hayatınızın en önemli anlarını paylaşmayı parmak uçlarınızda son derece kolay hale getiriyor.
  Kodak Slice dijital kamera HD kalitesinde video kayıt
  Dâhili belleğine HD çözünürlüğünde 5 bine kadar dijital fotoğraf kaydedebilen yeni Kodak Slice dijital fotoğraf makinesinin arama ve yüz tanıma özellikleri kullanıcıların binlerce fotoğrafı kişilere, tarihe veya durumlarına göre sıralayabilmelerine ve paylaşmalarına imkân tanıyor. Kameranı dokunmatik ekran özelliği ve Share (Paylaş) butonu fotoğraflar üzerinde kamera bünyesinde etiketleme yapılmasını ve Facebook, Kodak Gallery, Flickr ve YouTube gibi popüler paylaşım sitelerine kolaylıkla yüklenmesini sağlıyor.
  Kodak Slice dokunmatik ekran kamera özellikleri
  • 3.5 inç büyüklüğünde 16:9 geniş format dokunmatik ekran
  • Kodak Slice Search arama ve Yüz Algılama fonksiyonu
  • Share (Paylaş) butonu ile kolay paylaşım
  • HD kalitesinde 5,000 fotoğraf depolayabilen dâhili bellek
  • 14 megapiksel CCD sensör
  • Schneider Kreuznach 5x optik zum objektif
  • Dâhili görüntü sabitleyici
  • 720p / 30 kare/sn HD video kayıt
  • Akıllı Çekim Modu
  • PC ve Apple iLife yazılım uyumu
  • Lityum iyon batarya
   
 8. pult Well-Known Member

  Fujifilm finepix,2010 kompakt makineleri.
  Fujifilm FinePix AX280
  Fujifilm FinePix AX200
  Fujifilm FinePix AV180
  Fujifilm FinePix AV100
  Fujifilm FinePix JX250
  Fujifilm FinePix JX200
  Fujifilm FinePix JZ500
  Fujifilm FinePix JZ300
  Fujifilm FinePix JV150
  Fujifilm FinePix JV100
  Fujifilm FinePix S2550HD
  Fujifilm FinePix S1800
  Fujifilm FinePix S1600
  Fujifilm FinePix Z70
  Fujifilm FinePix Z700EXR
  Fujifilm FinePix S2500HD
  Fujifilm FinePix XP10
  Fujifilm Finepix F80EXR
  Fujifilm FinePix HS10
   
 9. pult Well-Known Member

  [​IMG]

  BenQ en son dijital kamera modeli BenQ C1250'yi duyurdu. 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olan yeni BenQ C1250 dijital fotoğraf makinesinde akıllı sahne tanıma teknolojisi, 3x optik zum objektif ve 2.7 inç büyüklüğünde LCD ekran bulunuyor. Şık tasarım çizgilerini akıllı çekim teknolojileri ile bir araya getiren BenQ C1250 dijital fotoğraf makinesi keskin netlikteki fotoğrafların kolay şekilde çekilmesini sağlıyor. 2 adet LED modülü ile arkadan aydınlatmalı LCD ekran teknolojisine sahip olan BenQ C1250 dijital fotoğraf makinesi fotoğrafseverlerin parlak gün ışığı altında dahi sağlıklı bir monitör görüntüsü elde etmelerini sağlıyor. BenQ C1250 kameranın ISO 6400'e varan ışık hassasiyet değerleri az ışıklı ortamlardaki çekimleri garanti altına alıyor.
  BenQ C1250 dijital fotoğraf makinesi insan yüzlerini, gülümseme ve gülücükleri, kapalı gözleri otomatik olarak tespit eden ve ten tonlarını otomatik olarak güzelleştiren fonksiyonlarıyla fotoğrafseverlerin işini son derece kolaylaştırıyor. BenQ C1250 dijital fotoğraf makinesini nisan ayında raflardaki yerini alması bekleniyor.
   
 10. pult Well-Known Member

  [​IMG]

  Pentax hafif ve küçük yapıda ama gelişmiş temel özelliklere sahip yeni modeli Pentax Optio M90 fotoğraf makinesini tanıttı. Kolay kullanım özellikleri sayesinde Pentax M90 dijital fotoğraf makinesi farklı çekim ihtiyaçları ve beklentileri açısından mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Pentax Optio M90 fotoğraf makinesinin başlıca özellileri arasında yumuşak dokulu özel dış kaplama malzemesi, 12.1 megapiksel yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü, rahat görüş sağlayan 2.7 inç büyüklüğünde LCD monitör ve 5x optik zum len yer alıyor. Minimum efor ile maksimum görüntü kalitesi elde etmek üzere tasarlanan Pentax Optio M90 dijital fotoğraf makinesinde gelişmiş yüz algılama teknolojisi gibi yenilikçi fonksiyonlar da bulunuyor.

  Pentax Optio M90 kamera özellikleri
  • 2.7 inç büyüklüğünde 230,000 piksel renkli LCD ekran
  • AR (Anti-Reflection) katman ile yansıma engelleme
  • ISO 1600 yüksek ışık hassasiyeti
  • 640x480 piksel çözünürlükte saniyede 30 kare ile video kayıt
  • Lityum iyon batarya ve şarj cihazı
  • Saniyede 14.6 kare çekim hızı ile VGA boyutunda 16 adet seri çekim
  • Arcsoft MediaImpression 2.0 for Pentax yazılımı
  • Boyutlar: 9.9 x 5.8 x 2.3 cm
  • Ağırlık: 116 gram (batarya hariç)
   
 11. pult Well-Known Member

  [​IMG]

  BenQ, 12 megapiksel çözünürlüklü sensörü ile en ince detayları dahi fotoğraflayabilmenizi sağlayan yeni modeli BenQ DC E1280 dijital fotoğraf makinesini duyurdu. BenQ DC E1280 fotoğraf makinesi 3X optik zoom (35 - 105 mm) lensi ve 2.7 inçlik parlak LCD ekranı ile kullanıcılara eğlenceli çekimler sunuyor. BenQ DC E1280 dijital fotoğraf makinesinde Beauty güzel çekim modu gibi çeşitli yeni çekim özelliklerine de yer verilmiş. Beauty çekim modu kullanıcıların fotoğraf makinesi bünyesinde fotoğraflar üzerinde ten tonlarını ayarlayarak daha sonra bilgisayarda vakit kaybetmelerini önlüyor.

  Smart Focus (Akıllı Netleme) özelliği de BenQ DC E1280 fotoğraf makinesinin yakın çekimleri otomatik olarak gerçekleştirmesini sağlıyor. BenQ DC E1280 dijital fotoğraf makinesini yeni özelliklerinden bir diğeri de Pre-Composition fonksiyonu. Pre Composition fonksiyonu asıl nesnenin çekimi gerçekleştirilmeden önce arka plana bir görüntü eklenebilmesini sağlıyor. BenQ DC E1280 dijital fotoğraf makinesinin 35 mm 3x optik zoom lensi ile manzara çekimlerinden portre fotoğraflarına kadar dilediğiniz her türlü çekimi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün.
   
 12. pult Well-Known Member

  [​IMG]

  Yaz mevsimi yaklaşırken deniz, yüzme havuzu veya evinizin bahçesindeki serinleme havuzu gibi ortamların içinde ya da çevresinde fotoğraflamak isteyeceğiniz pek çok anlar olacak. Rollei'nin yeni su altı fotoğraf makinesi Rollei Sportsline 50 bu tür çekimler için ideal bir model. Parlak ve canlı renkleri ile cazip bir fiyat etiketine de sahip olan yeni Rollei Sportsline 50 dijital fotoğraf makinesi amatör kullanıcılara 3 metre derinliğe kadar su altında fotoğraf çekme imkanı sunuyor. Mayıs ayı içerisinde piyasaya sunulan Rollei Sportsline 50 sugeçirmez fotoğraf makinesi oranj, sarı, mavi ve yeşil renk seçenekleriyle 49.95 Euro fiyatla satın alınabiliyor.
   
 13. pult Well-Known Member

  [​IMG]
  Minox'un yeni modeli Minox DC 1222 dijital fotoğraf makinesi sadece 95 x 55 x 19 mm ölçülerine sahip olan gövdesi ile etkileyici çekim özellikleri sergileyen bir ürün. Minox DC 1222 dijital fotoğraf makinesinin dikkat çeken özelliklerinin arasında 12 megapiksel yüksek çözünürlük, 4x optik zoom, 28 mm geniş açılı objektif ve 2.7 inç büyüklüğünde renkli ekran yer alıyor. Küçük ve zarif tasarım çizgileri yeni Minox DC 1222 dijital fotoğraf makinesinin şık ve çekici bir cihaz olmasını sağlıyor. 1/2.33 CCD görüntü sensörü ve güçlü Minoctar objektifi ile Minox DC 1222 fotoğraf makinesi keskin netlikte fotoğraflar sunuyor.
   
 14. pult Well-Known Member

  [​IMG]

  Olympus'un 10 megapiksel çözünürlüklü yeni kompakt modeli Olympus X560 WP ek yerlerindeki devrimsel nitelikteki sızdırmaz ve su geçirmez conta yapısı ile kullanıcıların 3 metre derinliğe kadar su altında fotoğraf çekebilmelerine imkan tanıyor. Su geçirmez yapıdaki sportif Olympus X560 WP dijital fotoğraf makinesi itina ve dikkat ile kullanılmasına gerek olmayan modellerden bir tanesi. Olympus X560WP fotoğraf makinesi ile birlikte havuza, hareketli ortamlara gidebilir ve plaj gibi kumlu ve tozlu koşullarda rahatlıkla fotoğraf çekebilirsiniz. Otomatik sahne tespit özelliği ile duruma en uygun hazır çekim modunu belirleyebilen Olympus X560 WP dijital fotoğraf makinesinin tavsiye edilen fiyatı 159.99 Dolar olarak belirlenmiş.

  Olympus X560 WP özellikleri
  • 10 megapiksellik CCD sensör
  • 3x optk zoom objektif
  • AF Taikp otomatik netleme ve Gelişmiş Yüz Algılama
  • Dahili yardım kılavuzu
  • 18 hazır çekim modu
  • Dijital Görüntü Sabitleyici
  • xD Picture hafıza kartı kullanımı
   
 15. pult Well-Known Member

  [​IMG]

  Sony CyberShot WX5 özellikleri
  • Dünyanın 3D çekim özellikli ilk dijital kamerası
  • Sweep Multi Angle modu ile 3D tarzı izleme efektleri
  • 12.2 megapiksel çözünürlüklü Exmor R CMOS sensör
  • Yeni Süper Otomatik çekim modu ile düşük noise değerlerinde fotoğraflar
  • 1080i Ful HD kalitesinde video kayıt fonksiyonu
  • Arka Plan Flulaştırma fonksiyonu ile profesyonel kalitede fotoğraflar
   
 16. pult Well-Known Member

  [​IMG]
  FinePix F300EXR'ın özellikleri
  • 12 megapiksel 1/2 inç Super CCD EXR ikinci nesil sensör
  • 24mm - 360 mm 15x Fujinon objektif
  • Yeni Hibrit Otomatik Netleme Sistemi
  • Düşük noise değerleri hassas zoom kontrolü
  • Full HD fotoğraf ve 720p HD kalitesinde video kayıt
  • 3.0 inç zengin kontrastlı (1:1200), 460k LCD ekran
  • Yeni gyro sensörlü CCD Kaydırmalı Görüntü Sabitleme Sistemi
  • Super Akıllı Flaş
  • Boyutlar: 103.5 x 59.2 x 32.55 mm
  • Ergonomik grip
  • P/A/S/M modları
  • Yüz Algılama, Yüz Tanıma ve Pro Focus modları
  • 360˚derece Motion Panorama
   
 17. GuNaHKaR Well-Known Member

  Samsung Electronics, bugün iki yeni kompakt fotoğraf makinesinin duyurusunu Mart ayı ortasından itibaren Türkiye'de satışına başlanacağının duyurusunu yaptı. Şık bas-çek fotoğraf makineleri bütün ailenin fotoğraf çekimlerine eğlence ve kalite getirecek. Her kullanıcının net ve parlak görüntüler elde edebileceği yeni fotoğraf makineleri, yüksek kalite özellikleri ve en son teknolojik yenilikleri makul fiyatlarla sunuyor.

  [​IMG]

  PL20, 14 megapiksel sensör, 27 mm geniş açılı objektif ve 5x optik zoom özelliklerinin yanı sıra HD video kaydetme özelliklerini, kolay kullanım ve şıklık ile bir araya getiriyor. Sürekli olarak AA kalem pil satın alma ihtiyacın da ortadan kaldıran makine, yeniden şarj edilebilir Li-ion bataryasıyla eğlencenin daha uzun süre devam etmesini sağlıyor.

  ES80 fotoğraf makinesi teknolojisinden uygun fiyat karşılığında değer katan özellikler bekleyen tüketiciler için yeni bir akıllı bas-çek seçeneği oluşturuyor. Bu modelde bulunan kolay kullanım özellikleri arasında 2,4" büyüklüğündeki LCD ekran kullanıcının makine menüsü içerisinde kolaylıkla hareket edebilmesini sağlarken, dahili şarj sistemi, fotoğrafını çekmeniz gereken o en kritik anda enerjinin tükenmesi sorununu ortadan kaldırıyor. ES80 aynı zamanda 12 megapiksel çözünürlük ve 5x optik zoom ile yüksek kaliteli fotoğraf çekmeyi son derece zahmetsiz ve basit hale getiriyor.

  Akıllı Otomatik Çekim

  Her iki fotoğraf makinesinde Samsung'un yeni Akıllı Otomatik Çekim özelliği bulunuyor. Fotoğrafçının tercih ettiği temaya göre en uygun ayarların yapılması, birçok otomatik moddan biri kullanılarak sağlanıyor. Seçilen mod fotoğrafçının çekim yaptığı ortamın özelliklerine uygun bir şekilde yine otomatik olarak ayarlanıyor. Böylece fotoğrafları gündüz veya gece; dikey veya yatay çekmeniz fark etmiyor. Herkesin karşılayabileceği fiyatlarla satılan bu fotoğraf makineleri çok güzel fotoğraflar çekebiliyor.

  HD Video ve hareket halinde Özel Efektler

  PL20'nin 720p HD kalitesinde videoları saniyede 24 kare olarak kaydedebilme özelliği, video kameranızı evde bıraksanız bile PL20'nin bu boşluğu kolaylıkla doldurarak yüksek kaliteli sonuçlar verebileceği anlamına geliyor. PL20'nin sahip olduğu Samsung'un Akıllı Filtre Teknolojisi – 'balık gözü', 'minyatür' ve 'eskiz' gibi modlarda kullanılan sanatsal filtreler – fotoğraflarınıza özel efektleri anında ekleyebilmenizi sağlıyor.

  Samsung, ES80 ile birçok ek özelliği de uygun fiyatlı bir modelde bir araya getiriyor. Yüz Tanıma sistemi aynı anda 10 kişiye kadar yüzleri tespit edip tanıyabiliyor ve grup fotoğrafı çekerken bile sevdiğiniz yüzlere odaklanılmasını garanti ediyor. Güzellik Çekimi parlaklık ve yüzün rengini ayarlarken Gülümseme ve Göz Kırpma yakalama fonksiyonu, fotoğraf çekildiği sırada gözleriniz kapalıysa fotoğraf makinesinin sizin için otomatik olarak bir çekim daha yapması anlamına geliyor. Kendi Portreniz özelliğinde ise fotoğraf makinesi otomatik olarak yüzünüze odaklanarak sesli sinyal veriyor ve kendi kendinizin harika fotoğraflarını çekmek için makinenin hazır olduğunu size bildiriyor.

  [​IMG]
   
 18. pult Well-Known Member

  HP eskiden beri kompakt sınıftaki iyi üreticilerden biri olmuştur,her nedense bir süre ara verdi bu işe,sevindirici haberi aldık HP tekrardan kompakt makine üretiyor ve çok uygun fiyata güzel özelliklerle.

  örnek fiyatlar
  HP CW450 : 99 USD+KDV
  HP C500 : 109 USD+KDV
  HP SW450 : 121 USD+KDV
   
 19. OrKuN Well-Known Member

  2012 yılbaşı yaklaşıyor firmalarda hediye alınabilecek ürünlerini piyasaya sürmeye başladı işte bunlardan biride Samsung firmasından geldi. Samsung'un şık ve modernçizgiler taşıyan,dijital fotoğraf makinesi MultiView MV800 yılbaşında hediye listelerinde yer alabilir. Stil, yenilikçilik ve kullanım kolaylığının iyi bir birleşimini sunan MultiView MV800, özellikle aktif sosyal yaşamları olan kullanıcıların yılbaşı tatillerinin en heyecanlı ve unutulmaz anlarını yakalayıp ölümsüzleştirmelerine olanak sağlıyor.

  Bugüne kadar benzer modellerde pek görülmeyen 3.0''180 derece dönebilen dokunmatik ekranı ile MV800, 16.1 megapiksel çözünürlükte fotoğrafları çok yukarıdan ya da aşağıdan kolaylıkla çekmeyi ve görüntülemeyi sağlıyor.Kullanıcı ister sosyal paylaşım ağlarındaki profili için kendi portre fotoğrafını, ister tatil ve bayramlarda biraraya gelen ailesini ya da arkadaş grubunu ya da coşkulu bir konserdearkadaşlarının resmini çekiyor olsun, yukarıdan çekim yapabilen dönebilen ekran mükemmel kareyi yakalamayı garanti ediyor.

  MV800'ün sofistike, minimalist unsurlar taşıyan tasarımı metalik bir yüzeyle tamamlanıyor. Şık siyah renk seçeneği ile sunulan MV800 ultra ince hatları ile kullanıcıların cebine ya da el çantasına kolaylıkla sığıyor. Çarpıcı tasarımı MV800'ü trend belirleyiciler için de iyi bir hediyeyapıyor. MultiView MV800, 26mm geniş açılı, 5x optik zumlu lensi ile detayları canlı renklerde ve berraklıkta yakalıyor.

  [​IMG]
   
 20. GuNaHKaR Well-Known Member

  Casio EX-H5 399 TL Fiyatla Türkiyede
  Casio, zorlu çekim koşullarında dahi iyi sonuçlar veren Exilim ailesinin H serisindeki en performanslı ürünü H5, insan gözüne eşdeğer HDR moduyla, kullanıcısına iyi fotoğraflar sunuyor.

  İnce tasarımı, 3 farklı renk seçeneği ile dikkatleri üzerinde toplayan EX-H5, kullanıcısına 12.1 megapiksel çözünürlük sunuyor. Fotoğraf çekmeye yeni başlayanların beklentilerini karşılayacak özelliklerle donatılan EX-H5, geniş açılı 24 mm objektifi, 10x optik, 4x dijital ve HD zum desteği ile uzak noktaları dahi görüntü kalitesinden ödün vermeden burnunuzun ucuna getirebileceksiniz.

  [​IMG]

  Yüksek performans
  İnsan gözüne neredeyse eşdeğer yüksek dinamik çekim gücüne sahip olan Casio EX-H5, 6.9 cm büyüklüğündeki TFT ekranıyla kullanıcısının tüm detayları rahatça görüntülemesine olanak tanıyor. Ürünün en dikkat çekici özelliklerinden bir diğeri ise Exilim Engine 5.0 görüntü işlemcisi. Fotoğraf severleri yüksek çözünürlükte dahi hızlı çekim ve kayıt işlemini saniyelerle gerçekleştirmesini sağlayan işlemci, aynı zamanda daha parlak ve doğal renklerde çekim gerçekleştiriyor.

  Gündüz ya da gece, kapalı ya da açık havada en iyi görüntünün yakalanması için CDD kaydırmalı mekanik görüntü sabitleme sistemine sahip olan Casio EX-H5, güçlü flaşının yanısıra onlarca hazır çekim modu ve HDR-ART özelliği ile fotoğraf çekmeyi daha eğlenceli kılıyor.

  Tüm işlemler tek tuşta
  Toplam 174 gram ağırlığı ile taşıması hayli kolay olan Casio H5, yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekiminin yanısıra video çekimiyle de sektördeki çıtayı yükseltiyor. 1280 x 720 pixel video çekimi gerçekleştiren ürün, her fonksiyon için arka bölümüne konumlanan kısa yol tuşlarıyla da kullanıcı dostu. Kompakt gövdesine rağmen boyundan büyük işler başaran EX-H5, yüksek hassasiyette çekilen fotoğrafları bilgisayar yardımı olmadan birkaç tuşta resme dönüştürebiliyor.
   

Sayfayı Paylaş