Diana ile mutfağınızda fark yaratın

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Diana ile mutfağınızda fark yaratın

  [​IMG]

  Kullanışlı ve şık tasarımları ile mutfaktan beklenen en iyi performansı sergileyen İstikbal Regina, koleksiyonunun son tasarımı “Diana”yı tüketici ile buluşturmaya başladı.

  İstikbal Regina, modern ürün seçenekleri ve kullanım kolaylığı ile mutfakları evlerin buluşma noktası haline getirirken, yeni tasarımlarını da art arda tüketicinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Diana ile mutfak anlayışına yepyeni bir boyut getiren İstikbal Regina, evlerinde farklılık yaratmak ve mutfağını keyifli bir yaşam alanı haline getirmek isteyenler için her türlü imkânı sağlıyor.


  [​IMG]


  Zarif ve modern tasarımı, fonksiyonel kullanımı ile dikkat çeken Diana, cam bölmeli şık dolapları, kullanışlı rafları ve raylı çekmeceleri ile mutfaklarda keyif ve düzeni yaratmak için tasarlandı. Laminat kaplamalı düz, L ve ada mutfak alternatifleri ile farklı kombinasyonları yaratmayı mümkün kılan Diana, çikolata meşe, teak, açık meşe ve beyaz üzere dört farklı renk seçeneğinden oluşuyor.turkeyarena.com

  Dar ve geniş alanlara göre farklı ölçülerde tasarlanabilen ürün, her zevke ve mekana uyum sağlayabiliyor. Diana ile evlerdeki şıklığı tamamlayan İstikbal Regina, ürün kapaklarında kullanılan profil kulp ise ergonomik kullanımının yanında ürüne estetik bir görünüm kazandırıyor.

  Ürün çeşitliliği, farklı model ve renk seçenekleri ile birçok alternatif yaratan İstikbal Regina’nın son gözdesi Diana ile tanışmak isteyenler, Türkiye çapındaki İstikbal Regina bayiliklerinden birine uğramaları yeterli...
   


Sayfayı Paylaş