Diablo III Önsiparişe Açıldı

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve Balako tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  15 Mayıs’ta çıkacak olan Diablo III, 110’TL’lik fiyatı ile ön siparişe açıldı.

  [​IMG]

  Diablo III’ün ayak sesleri netleşti. Büyük çıkışa sayılı günler kala Diablo III’ün üzerindeki gizem kalkıyor ve detaylar tek tek gün yüzüne çıkıyor.

  Mayıs ayında piyasada olacak Diablo III, aksiyon ve maceraya susamış oyuncular için normal ve collectors paket seçenekleri ile sahneye çıkıyor. Bu yılın en fazla beklenen oyunları arasında gösterilen Diablo III’e özel olarak yapılacak olan ön sipariş çalışmasında, oyuncular sadece normal versiyonunu temin edebilecek. Koleksiyon tutkunları için ise üretilen Collectors versiyonu oyuna özel yapılacak olan gece satışında piyasaya sürülecek.
  Geliştirme ekibinin yıllar süren çalışmaları ve dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce oyuncunun aylar süren beta testleri sonucunda ortaya çıkan Diablo III, oyunculara muhteşem bir aksiyon-RYO deneyimi sunmak için geliyor. Diablo III için özel olarak organize edilecek gece satışı detayları ise ilerleyen günlerde oyunseverlerle paylaşılacak.
  Diablo III hakkında daha fazla bilgi almak ve gelişmeleri takip etmek için lütfen ARALGAME | Facebook adresine göz atabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş