Dev Oyun inFamous 2 Türkçe Olarak Çıktı!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 8 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  İlk kez Mayıs 2009'da çıkışı ile oyunseverlerin kalbini hemen kazanmayı başaran, çoğu oyun mecrası tarafından 10 üzerinden 9 gibi yüksek bir puan ile taçlandırılan ve dünya çapında yaklaşık 2 milyon satış adetlerine ulaşan inFamous macerası, Empire City'de, kahraman Cole önderliğinde, kaldığı yerden başladı. Sony de, efsane oyun Killzone 3'ten sonra şimdi de başka bir efsane olan inFamous 2'yi tam iki yıl aradan sonra, Türkçe dublajla beraber PlayStation 3 meraklılarıyla buluşturmak için özel bir organizasyon düzenledi.

  Oyun kaldığı yerden başladı: "Büyük güçler büyük sorumluluklar getirir"

  Sony'nin sevilen oyunu inFamous'ın devamı niteliğindeki ikinci oyunda da ana kahraman Cole MacGrath'ı ve onun elektrikli güçlerini kontrol ediyorsunuz. Yalnızca PlayStation sahiplerine özel olarak üretilen inFamous 2, devasa yaratıkların ve mutasyona uğramış bir sürü kötü adamın olduğu fantastik bir dünyada geçiyor. Açık uçlu bu dünyada istediğiniz her yere gidebilir ve çeşitli görevleri yerine getirebilirsiniz. Yapacaklarınız ve alacağınız kararlar özel güçlerinizi ve en önemlisi kaderinizi belirleyecek. Ünlü bir süper kahramandan bize kalan özlü sözü hatırlayalım: "Büyük güçler büyük sorumluluklar getirir."

  Tamamen Türkçe

  Sony, oyunu tamamen Türkçe bir şekilde piyasaya sürüyor. Karakterler arasındaki diyalogları ve menüleri kaçırmak mümkün değil. Böylelikle oyunu kendi dilimizde oynamanın keyfine varacağız.
   


 2. GuNaHKaR Well-Known Member

  Gerçekçi grafikler

  Kahramanınızın özel güçleriyle televizyon ekranınız renkten renge geçiyor. Hareketli sahneler ve dur durak bilmeyen aksiyon hem oynamak hem de izlemek için nefis görüntüler sunuyor. Oyun içerisinde iyi veya kötü yönde yapacağınız seçimler sayesinde ateş veya buz gibi güçlerin sahibi olacaksınız. Buna göre de grafikler daha da şenlenecek.

  İyi kahraman mı, kötü kahraman mı? Sen hangisisin?

  inFamous 2, çok özel seçeneklerle geliyor. Oyunun çıkış tarihi olan 8 Haziran ile 10 Haziran arasında, inFamous 2 hayranlarına, iki özel edisyon sunuluyor. DUALSHOCK 3 Wireless Controller oyun paketinde, hayranlara, inFamous 2 oyunu ile sınırlı sayıdaki kırmızı ve mavi DUALSHOCK 3 Wireless Controller'dan birini seçme şansı sunuluyor. Kırmızı olan kötülüğü, mavi olan da iyiliği temsil ediyor. Kendini bu emsalsiz süper kahramanlık oyununa adamış olanlar, oyunun "Özel" ve "Hero" sürümlerini ele aldıktan sonra heyecan verici içerik ve aksesuarların keyfini çıkarıyor. Kahramanlar, 320 GB'lık PS3 inFamous 2 Özel Paketi ile kendi kaderini kendi çizerek, kabiliyetlerini geliştiriyor.

  Teknik Özellikler

  Platform: PS3
  Tür: Macera/Aksiyon
  Üretici: Sucker Punch Productions
  Dağıtıcı: Sony Computer Entertainment
  Detaylar: Facebook.com/Playstationturkiye
   

Sayfayı Paylaş