Dev ekran keyfi oturma odanıza geliyor

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Epson, sinemada film seyretme heyecanını, oturma odanıza taşıyan, EH-TW3800 ve EMP-TW700 projektör modellerini satışa sundu.
  Epson EH-TW3800’de, filmi sinemada izleme deneyimini eve taşımaya olanak tanıyan birçok gelişmiş özellik bulunuyor. Özellikle, 3LCD teknolojisiyle, görüntüde ekstra parlaklık sunuyor. EMP-TW700 ise her türlü aydınlatma koşuşunda sağladığı olağanüstü görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor.

  [​IMG]

  Epson EH-TW3800’de Bağlantı seçenekleri: Yeni dijital bağlantı özellikleriyle uyumlu !

  Projektör benzersiz bir görsel kalite için 1080p Full HD (Tam Yüksek Tanımlı) görüntü sunuyor. 18.000:1’lik yüksek kontrast oranıyla da net beyazlar ve derin siyahlara ulaşılabiliyor. Üstün bağlantı esnekliği sayesinde ise Epson EH-TW3800, tüm yüksek tanımlı ve en son nesil multi-medya cihazlara birlikte kullanılabiliyor.

  Blu-ray ve DVD filmlerinin de rahatlıkla görüntülenebildiği EH-TW3800, arabirim kutularına, oyun konsollarına, dijital TV alıcılarına, bilgisayar veya dijital fotoğraf makinelerine de kolayca bağlanabiliyor.

  Kolay ve esnek kurulum
  Kurulum ve kullanımı son derece kolay olan Epson EH-TW3800, evin küçük odalarında bile herhangi bir konumdan mükemmel bir görüntü yansıtmak için zoom ve dikey/yatay lens kaydırma özelliği sunuyor. Profesyonel Fujinon lens, projektörün kurulumu sırasında görüntü ayarlarının daha kolay şekilde yapılmasını sağlıyor.
   


Sayfayı Paylaş