Desa Sonbahar/Kış Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Desa Sonbahar/Kış Modelleri
  DESA, yeni koleksiyonuyla Sonbahar – Kış trendini belirliyor. Ünlü tasarımcı Fred Tutino ’nun 1940’ların göz kamaştıran çizgileri ve 1980’li yılların cesaretiyle birleştirdiği yeni koleksiyon, lüks ve sofistike duruşu bir araya getirirken, sonbahara eşlik edecek romantizmi şık detaylarla tamamlıyor.

  Kadın koleksiyonunda “Indulgence, Enchantment, Legacy ve Opulence” adında dört ayrı konseptle sonbahar – kış trendini belirleyen DESA, erkek koleksiyonunda da sıra dışı çizgisiyle gençlik aşılıyor…

  Derideki uzmanlığını hazır giyime taşıyan DESA, Sonbahar-Kış Sezonu için hazırladığı koleksiyonla gönülleri fethediyor. Modadan reklama birçok projeye imza atan ünlü fotoğrafçı Daniela Federici ’nin kareleriyle hayat bulan koleksiyonda; kumaş, deri ve triko karışımı ceketler ve paltolar, skinny pantolonlar, büzgülü kesimler, asimetrik detaylar, krokodil ve yılan baskılar ile tamamı deri veya deri detaylı kumaş elbiselerin yanı sıra ipek ve satenler de yer alıyor. Detaylarla zenginleştirilen ayakkabı ve çanta koleksiyonu ise DESA kalitesini ve şıklığını yansıtıyor.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş