Dell'den HD video çeken laptop!

Konusu 'Donanım' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Dell'in yeni XPS serisi laptop'ları, NVIDIA grafikleri ile HD sinema keyfi sunuyor!
  Dell'in yeni XPS dizüstü bilgisayar serisi; JBL ve Waves MaxxAudio® 3 ses tasarımıyla nabızları daha da hızlı attıracak güce sahip. Son teknoloji NVIDIA grafikleri ile yeni XPS serisi HD sinema keyfi sunuyor.
  Gerçek zamanlı HD video çekimi yapan web kameraları olan sektörün ilk Skype sertifikalı dizüstü bilgisayarları ile artık ailenize ve arkadaşlarınıza hep yakın olabileceksiniz.

  Sinema Benzeri Deneyim

  Yüksek performanslı, 1GB-3GB seçenekleri ile sunulan NVIDIA grafikleri göz alıcı HD video özelliklerini 15 ve 17 inçlik Yüksek Tanımlı LED ekranlarda sergiliyor. Dell XPS dizüstü bilgisayarlarının tümünde 3 boyut özellikli NVIDIA'nın 3DTV Oynatma yazılımı yer alıyor. Blu-ray Disk sürücüsü seçeneği ile sunulan bu yeni modellerle aileler, 3 boyutlu Blu-ray filmleri kendi oturma odalarının rahatlığında, 3D HDTV ekranlarından izleyebiliyor.

  HD özellikli Video

  XPS dizüstü bilgisayarları pazarın ilk HD video çekimi yapma ve oynatma özellikli entegre web kameralarına sahip olma özelliğini taşıyor. Web kameralar kristal berraklığında tam ekran, görüntülü mesajlaşmayı mümkün kılıyor. Yeni modeller, bugüne kadarki ilk Skype sertifikalı dizüstü bilgisayarlar olarak da öne çıkıyor.

  Dell Türkiye Tüketici Ürünlerinden Sorumlu Ülke Müdürü Gülfem Çakmakçı yeni seriyle ilgili açıklamasında, "XPS dizüstü bilgisayar serisi ile yeniden sınırları zorluyoruz. Bu seri ile sunulan JBL ve Waves MaxxAudio® 3 ses teknolojisi, NVIDIA teknolojili yeni yüksek tanımlı ekranlar ve sektörün ilk Skype sertifikalı, gerçek zamanlı HD video yayınını destekleyen web kameralı dizüstü sistemleri ile sınırları tam anlamıyla zorluyoruz. XPS markası Dell'in üstün performanslı ürün serisi olarak daima öne çıkan bir markaydı. Şimdi pazara sunduğumuz bu yeni seri ile de aynı çizgiyi sürdürüyoruz. Bugüne kadar hiçbir dizüstü bilgisayar bu kadar harika ses vermemiş, bu kadar mükemmel görünmemiştir. " dedi.

  XPS dizüstü bilgisayarları, yüksek performans, üstün teknoloji ve en mükemmel eğlence deneyimini arayanlar için iyi bir alternatif.

  Bilgi için: Dell
  Telefon: (216) 570 87 00
   


Sayfayı Paylaş