Değişik kadir gecesi mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve ot-gu tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Allah’ın Aşkıyla Yanan Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiride An Bu Gece. Kandiliniz Kutlu Olsun.

  Allaha Olan Borçlarımızdan, Ceza Ve Günahlarımızdan Kurtulmak İçin Bu Mubarek Gece Dua Edelim. Allah Affeden Ve Bağışlayandır, Unutmayalım Eller Semaya Kalkıp, Yürekler Bir Atınca Bu Gece, Gözler Sevinç Yaşlarıyla Dolacak Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

  Allah'ın Aşkıyla Gönüller Yansın Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiride An Bu Gece. Kadir Geceniz Mübarek Olsun….

  Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi'nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kadir gecesiniz mübarek olsun!

  Allah'ın Rahmeti, Bereketi Sizin Üzerinize Olsun, Gönül Güneşiniz Hiç Solmasın, Yüzünüz Aydın Olsun, Kabriniz Nur Dolsun, Makamınız Firdevs, Dualarınız Kabul Olsun. Mübarek Kadir Geceniz Kutlu Olsun…

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Bahtınız Gözleriniz Kadar Berrak, Kaderiniz Bakisiniz Kadar Güzel, Umudunuz Yarin Kadar Yakin, Yarininiz Askiniz Kadar Mutlu, Askiniz Kadir Kadar Mukaddes, Dualariniz İstediginiz Gibi Makbul Olsun.

  Bin aydan daha hayırlı olan kadir geceniz mübarek olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin.

  Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Gecesinde, Kainatın Yaratıcısı Ve Alemlerin Rabbi Bağışlayıcı Ve Acıyıcı Yüce Allah Tüm Dualarınızı Kabul Etsin.Kadir Gecesi Mubarek Olsun…

  Bizlere sınava tutulduğumuz bu dünyanın geçiciliğini hatırlatan; kardeşçe, dürüst, mütevazı bir yaşamın kapılarını aralayan bu mübarek gecenizi kutlarım.

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun...

  Bu Gece Boyunca Melekler, Rablerinin İzniyle Ölü Canlara Hayat Taşımak İçin Bölük Bölük İnerler; Her Çeşit Barış, Huzur, Saadet Ve Güven Taşırlar... Ta Şafak Sökünceye Dek!.. Bu Mübarek Kadir Gecesinde Allah Dualarınızı Kabul Etsin.

  Bu Gece Bundan Sonra Peşpeşe Gelecek Bir Dizi Kandillerin; Miraç Ve Beraat Kandillerinin, On Bir Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayının Ve Kadir Gecesi'nin De Habercisidir. Bu Gecede Dularımzın Kabülüyle Kandiliniz Kutlu Olsun

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir geceniz hayırlı olsun

  Bu Mübarek Gecede Kulun Yalvarış Ve Yakarışlarını Yüce Mevla'ya Sunacağı Ve O'nun Sonsuz Affından, Merhametinden, İyiliğinden Bol Bol Yararlanacağı Umut, Huzur Ve Müjde Gecesidir Kadir Geceniz Hayırlı Olsun

  Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza meIekIer güI koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırIara vesiIe oIsun.

  Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerimin Kadir Gecesini kutlarım.

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, Kadir Gecen mübarek olsun.

  Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu kandiller.

  Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  Her Tomurcuk Yeni Bir Çiçeğin, Her Çiçek Yeni Bir Baharın, Her Kandiı Yeni Rahmetıerin Habercisidir. Rahmet Ve Mağfiret Doıu Kandiı Geçirmenizi Diıeriz.Kadir Geceniz Mubarek Olsun….

  Kadir geceniz mübarek olsun, Allah (C.C.) bütün dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin.

  Kadir geceniz mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

  Kadir gecenizi tebrik eder hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.

  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

  Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allaha arz etmek için de değerli bir fırsattır. Kadir Gecesi, Allahın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara garkettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun..

  Kim Erdemine İnanarak Ve Sevabını Umarak Kadir Gecesini İhya Ederse Allah Onun Bütün Geçmiş Günahlarını Bağışlar HADİSİ ŞERİF Kadir Geceniz Mübarek Olsun….

  Kuran-ı Kerim’de Kadir Gecesi için LeyIetüI kadri hayrun min eIfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırIı bir gecedir diye buyuruIuyor Bu nedenIe bu geceyi ihya edeIim Kadir geceniz hayırIı oIsun

  Milyonlarca Damla Serilsin Yüreğine, Bin Mutluluk Dolsun Gönlüne, Bütün Hayallerin Gerçek Olsun, Duaların Kabul Olsun Bu Gece. Kadir Gecen Mübarek Olsun..

  O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar... ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı KABUL ETSİN..

  Semanın Kapılarının Açılıp Rahmetin Sağanak, Sağanak Yağdığı Bu Günde Duşen Damlaların Sizi Ailece Sırıl Sıklam Etmesi Dileğiyle. Kadir Gecen Mübarek Olsun..

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Kadir kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

  Tövbe Melekleri kalbe konsun af dalgaları saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun….

  Tüm müslüman kardeşlerimizin kadir gecesi mubarek olsun der hayirlara vesile olmasini cenabi allahtan niyaz ederim saygi kardeşlik dolu gunler dilerim

  Yagmur Yüklü Bulutlar Gibi Gelen, Etegindeki Hayir Cevherlerini Basimiza Bosaltan Ve Bizlere Mutluluk Veren Kandilin, Büyüsüne Kapilmaniz Dilegiyle Kadir Gecen Mubarek Olsun…
   


Sayfayı Paylaş