Defacto Yeni Sezon Koleksiyonu

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  De Facto bayan giyim kataloğu

  Akdeniz esintilerini Türk giyim tarzına taşıyan genç marka DeFacto; çalışan kadınlar için klasik ve modern çizgilerin sentezi ile yarattığı zengin koleksiyonuyla yeni sezonu karşılıyor…

  De Facto‘nun yeni sezon koleksiyonundaki Chic Paradise Grubu; özellikle çalışan kadınların tercih ettiği tasarımlara yer veriyor. Chic Paradise Grubu, hafif ışıltılı detaylarla da dikkat çekiyor. Siyah, gri ve son zamanların gözde renklerinden olan sarı tonlarına sahip olan koleksiyonda, göze batmayan sade bir şıklık söz konusu.

  Koleksiyondaki Winter Festival Grubu; bu kış koleksiyonunun en canlı renklerine yer veriyor. Kadınların alt grupta asla vazgeçemediği siyah renk bu koleksiyonda yeşil, mor, kırmızı ve ekru tonlarıyla tamamlanarak ofis şıklığına farklı bir sıcaklık getiriyor.

  Koleksiyondaki Nostalgia Grubu; sadelikten vazgeçmeyen çalışan kadınlar için nostaljik detaylara yer veriyor. Alt gruplarda siyah ve gri; üst gruplarda ise forest ve red renkleri kullanılıyor. Şık fakat sade olan tasarımlar, pratik kullanımları ve aksesuarlarla olan uyumlarıyla dikkat çekiyor.


  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

 4. Pelin Super Moderator

 5. Pelin Super Moderator

 6. Pelin Super Moderator

 7. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş