Defacto 2009-2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Defacto 2009-2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

  Akdeniz esintilerini Türk giyim tarzına taşıyan Defacto, 2009-2010 Sonbahar/Kış sezonunda da alışveriş tutkunlarının tercihi olacak!

  Defacto, moda trendlerini dikkate alarak oluşturduğu yeni koleksiyonu ile yeni sezona merhaba diyor. Akdeniz esintilerini Türk giyim tarzına taşıyan Defacto, sonbahar ve kışın gelişini, klasik ve modern çizgilerin sentezi ile yarattığı yeni koleksiyon ürünleri ile karşılıyor. Defacto’nun birbirinden farklı renk ve tasarımlarından oluşan yeni koleksiyonu, alışveriş severlerin bu sezon da gözdesi olacak.

  Akdenizli Defacto Kadını, feminen, modern, bohem, şık ve çekici…Renklerin rahatlatıcı etkisini modelleri ile harmanlayan Defacto’nun yeni koleksiyonu, “Neo-Rustic” temasını yansıtıyor. Prestij sahibi bayanlar Defacto’nun yeni koleksiyonuyla, 20’li yılların etkisinde, “Doğu-batı”, “Ahenk-düzensizlik, “Kentsel-kırsal” karşıtlıklarla harmanlanan romantik ve zengin bir gardroba sahip olacak.

  Akdenizli Defacto Erkeği, yeni sezonda çok cesur… Defacto, Akdeniz erkeğine özel olarak tasarlanan modelleri ile erkekleri yeni koleksiyonunun büyülü dünyasına götürüyor. Renklerin tasarımlarla uyumu sonucunda ortaya çıkan yeni koleksiyon ile Defacto erkekleri, cesur, kendinden emin, zarif ve aristokrat olacak.

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

 4. Pelin Super Moderator

 5. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş