Darülaceze Hastanesi Okmeydanı Randevu Alma

Konusu 'Ne Nerede' forumundadır ve EmRe tarafından 20 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Darülaceze Hastanesi Okmeydanı Randevu Alma
  Darülaceze Hastanesi Okmeydanı Randevu telefonu, Okmeydanı Darülaceze Hastanesi Randevu Sistemi, İstanbul Okmeydanı, Darülaceze Hastanesi Online Randevu Alma

  Darülaceze Hastanesi Okmeydanı Randevu Alma
  TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

  Sistem Nasıl Çalışır?
  Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
  Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır…

  Ayrıca alınan bir randevunun iptali de gerçekleştirilebilir. TC Kimlik No ve Randevu Numarası girilerek iptal edilebilecek randevu görülebilir. Bu listeden randevu seçilerek iptal edilir.

  Adres: Darülaceze Caddesi No:47 Okmeydanı/İstanbul
  Telefon : (0212) 220 10 20
  Web Sitesi: Darülaceze Müessesesi
   


Sayfayı Paylaş