Dans Etmek Zayıflatırmı, Dans Ederek Zayıflama

Konusu 'Diyet-Fitness' forumundadır ve GamZe tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Dans Etmek Zayıflatırmı, Dans Ederek Zayıflama
  dans ederek zayıflayanlar, dans ederek nasıl zayıflanır, dans ederek kilo verilirmi, dans ederek kaç kilo verilir, dans ederek kilo verme

  Dans Etmek Zayıflatırmı, Dans Ederek Zayıflama
  Dans ederek sadece sanat etkinliği yapmış olmaz, eğlenmiş olmazsınız aynı zamanda zayıflama işlevi de uygulayabilirsiniz. İyi bir kalori harcama etkinliği olan dans ile kısa sürede zayıflayarak, dilediğiniz forma kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

  Böyle bir fikir, ilk olarak duyulduğunda oldukça garipsenecek bir durum olsa da kesinlikle etkilerini göreceğiniz bir uygulamadır. Dünya’nın dört bir yanında yaygın şekilde tercih edilen zayıflama uygulamalarından birisi olan dans ederek zayıflama, genelde Batı bölgelerinde daha çok geniş ve yayılmış bir uygulama olup zayıflamak isteyen herkesin tercih etmiş olduğu bir uygulamadır.

  Çevrenize bakındığınızda dans ederek zayıflayan bir kimse göremeyebilirsiniz. Bu durumda ilk olabilir, eğlenceli şekilde kilo verebilirsiniz. Dans ederek kilo vermeyi öncelikle eğlenceli müziklerimizi bulduktan sonra başlamalıyız.turkeyarena.net Günlük 40-50 dakikalık yapılacak dans etme uygulamasıyla kısa vade de yararlarını görebiliriz.

  İyi bir kalori yakımı olan dans, yapıldığı zaman insan vücudunda bulunan tüm kaslar çalıştırır. Kalori bakımından dansı incelediğimizde, 100 kaloriyi toplamda 10 dakikalık dans etmeniz doğrultusunda yakabiliyorsunuz. Bu oran 10 dakikalık bir bisiklet sürüşü ya da yürüyüş bandında harcanan kaloriyle aynı değerdedir.

  Modern dans, aerobik dans veya bale gibi çeşitli ve hareketli danslar seçilirse, hem vücudun daha dinç olmasını sağlar hem de atletik bakımından yükselir. Aynı zamanda bu tür hareketli danslar, kalori yakımın da daha da yardımcı olur. Bunun yanı sıra çevremizde bulunan dans ile zayıflama uygulamasıyla zayıflayan bir birey varsa, onlarında zayıflaması için kullandıkları dans türlerini öğrenerek uygulayabilirsiniz. Ya da sizler, yöresel halk oyunlarını da tercih ederseniz, yine hareketli yöresel oyunlarımız olmasından dolayı zayıflamanıza bir nevi yardımcı olabilirler.
   


 2. mydg Member

  Ti-ji İçerik olarak deniz yosunu ve bir takım Asya kökenli otların bileşimine dayanan bir kilo verme metodudur. Ti-ji Zayflamaya Yardımıcı Bant 28 TL, Kargo Bedava (%100 Orjinal) ziyaret edebilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş