Damardan Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 22 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Adına "sen" dediğim hayallerimin baharında, yaprak dökümüne şahit oldu harabe gönlüm...

* Ayrılığın tadını sen gidince anladım, sensizliğin kahrını gözyaşlarımla suladım, belki bir gün dönersin diye kalbime bir umut bağladım, umudumun adı sensin kalbimden çıkaramadığım...

* Belki Gelişin Göze Çarptı Ama Gidişine Başkaları Baktı..

* Ben ölürsem, öldü demeyin; yoruldu gitti deyin.

* Benim Can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anlar sevgilim

* Benim içimdeki acıyı kimse dindiremez.

* Benim için güzel söz yoktur, benim için sana söylenen sözler güzeldir Bebeğim...

* Benim sana anlatacak kelimelerim bitti feda ettiğim gençliğim gibii..

* Benim Seninle Bir ALIP Veremediğim YOK. Sadece Verip de Bir Daha Geri Alamadığım Yüreğim var

* Bırak Bu Acının Bir Kahramanı Olsun Adı BEN Sebebi SEN

* Bilirimki sensizlik ölümdür bana, bilirim ki gözlerin gözlerimde olmaz ise haram olur bu dünya bana göremem sensiz hayatı yalnızlığımda...

* Birde Hakkını Helal Et Derler Giderken.. Haram Ettikleri Hayattan Helallik İsterler...

* Bu kalp sensiz atmasını bilmiyor, bu beden sensiz sıcaklığı hissetmiyor, gözlerimde hayalin var aglasamda silinmiyor

* Bugün gözlerimin hayata küstüğü gündür, bugün nefes alırken aldığım nefes ile boğulduğum tek gündür, bugün Sensizliğimin ilk günüdür..

* Cezam mı revamı bilemedim, seni nasıl sevmiş bu kalbim söz geçiremedim, seninle mutlu olmaktı tek isteğim, herşey yalanmış anladım gittiğin gün, vefasız sevgilim!!!

* Dertlerim deniz misali durgun ve sessiz, her sessizliği acılar içinde boğuyor nefesimi ve her nefesimde çığlıklarım yükseliyor sensizliğe

* Dertlerimin, acılarımın içinde seni düşünerek mutlu oluyorum, sen benim ilahımsın ve bundan gurur duyuyorum...

* DiyorLarki GözLerin Neden KanLı BiLmiyorlarki, Hayatın K*hbeLİGİ GözLerimde SakLI.. !!

* Dudaklarım cezaevi, dilim gardiyan. İçimde müebbet yemiş hayallerim var.

* En zoru da ne biliyor musun? Sen sevmeyi bense unutmayı başkalarından öğreneceğiz.

* Geleceksin diye, sol yanımı boş tutmuştum. Yazık.

* Gerek yok her sözü beyana.Eger sonunda mutluluk varsa Ölmeden Dönmek yok Bu uğurda...

* Geri Dön Desemde Masanın Üsünde Unutulmuş ÇAy BArdağı Gibiyim Artik...

* Gittiğin günden beri seni hayal ederim ve hayalinin karşısında ağlarım, bir gün dönersin diye beklerim ve beklerken hep seni hayal ederim...

* Göz yaşlarımda saklıyorum seni, ondandır ağlayamamam.

* Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim..

* Güzel Sözleri Değil Seninle Güzel Olabilecek Sözleri Yazıyorum Sana Birtanem, Sen Kelimelere Anlam veren güzelliksin!

* Hayallerim de seninle birlikte gitti!

* Her gece düşünürüm seni, belki özlersin dönersin geri, seni unutamadığımı biliyorsun vefasız sevgili, haydi yeniden tut ellerimi!

* Her Gecemde Seni Düşünürdüm,Ama Sen O Her Gecemi Bana Zehir Ettin.

* Huzuru gözlerinde buldum, mutluluğu nefesinde hissettim ve bedenimi ısıttın, bir gülüşün yetiyor be güzelim sen gükdükce acılara inat seni seveceğim...

* İçim yaniyor, dumanında boğulma...

* İnadına bugün yine seni düşüneceğim tertemiz hayallerime seni çizeceğim, seninle butün hayallerimi süsleyeceğim, sen benim için gerçek olan bir hayalsin!

* Kimseye Göstermem Üzüntümü, Gündüz Gülerim, Geceleri Yalnız Ağlarım..!

* Meçhul bir yerde karmaşık duygular içinde hafif gözüm yaşlı bir şekilde yazıyorum bunu, Seni Seviyorum..

* Ne Sigarayı Bırakabildim, Ne de Seni .Sigara Ciğerlerimi Parçaladı, SenDe Yüreğimi..

* Neresinden vurulmuş diye sorarlarsa hayallerinden dersin!

* O Kadar Güzel Unutmuştumki Seni Hatırlamaya Kıyamadım.

* Sana aşık olmakmış nefes almadan ölrmek, seni dinlemekmiş yalanların içinde yüzmek, seninle yürümek meğer hayatın uçurumunda dans etmekmiş yalancı sevgili

* Sana bağlanmak hayata sıkıca tutunmaktır, seni beklemek yarını ümitle beklemek gibidir sevgilim

* Sana yazdım sözlerimi sadece sana! Sensizlik Olmuyor çekilmiyor bu yalan Hayatta! Al herşeyim senin olsun, sensiz bu dünya bana haram olsun!!

* Sanadır yazılan bu sözler okuyorsun biliyorum, beni görmemezliktne geliyorsun bunuda biliyorum, ve seni deli gibi sevdiğimide biliyorsun! Neden geri gelmiyorsun?

* Sen olmasaydın ben yaşayamazdım, sen olmasaydın aşk nedir anlayamazdım, tek nefesim sensin benim, sensiz derbederim sevgilim

* Seni beklediğim her gün bana yeni bir gündür, seni düşündüğüm her saat yeni hayaller ve yeni duygular katar içime, sen benim için yeni bir hayatsın, mutluyum Cennet Gözlerinde sevgilim

* Seninle hergün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu, benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevin birtanem..

* Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!

* Sensizliği kabullenemez gözlerim, gözyaşlarım sel olur sensizliğe kaybolurum, sözlerim mühür olur meçhul yarınlara yol alırım!

* Sensizlikmi zor olan, yoksa senin yaşadığını bilerek sensiz yaşamaya devam etmekmi zor olan hangisi daha çok acı veriyor bilmiyorum

* Soğuk odamın bir köşesinde düşünüyorum seni, seni düşündükçe hayallerimi bir bir kırıyorum, gelmeyeceğini biliyorum ve sensiz ölüme bir adım daha atıyorum...

* Sonra anladım ki cenazeler ölenler için değil kalanlar içindi.

* Sözler yetmez ki bu dakikadan sonra. Kader diyeceğim kendime. Sonra hayırlısı derim belki.

* Sözlerimin bittiği yerde gözyaşlarımla haykırıyorum isyanımı Sana! kırık kalbimi, umutlarımı,hayallerimi gözyaşlarımla büyütüyorum belki geri dönersin benim sevdiğim gibi seversin!

* UnuTulMak KadAr AcıDır BazEn YaşAmak...

* Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence...

* Yorgun gözlerimin canlı renkleri sensin, üşüyen ellerimin sıcaklığıdır ellerin, bir gülüşün yeter sevgilim, Sensin benim Cennetim!

* Yüreğime Saplanmis Bir Kurşunsun Sen ömür boyu acitacaksin..

* Zaman ömrümü alıp gitsede sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne

* Zamanla alışacaksın dediler ama alışacak zaman bulamadık.

Sayfayı Paylaş