Daihatsu, Shell Autogas işbirliği devam ediyor

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve ot-gu tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Daihatsu ve Shell firmalarının,
  Terios’un LPG’li versiyonu TeriosEco 1.5 müşterilerine yönelik işbirliği 2009 yılında da devam ediyor. TeriosEco 1.5 alanlara, Daihatsu ve Shell AutoGas’dan sürpriz hediyeler sunuluyor.

  [​IMG]

  Türkiye’nin en ekonomik LPG’li SUV’unu satışa sunan Daihatsu, en gelişmiş LPG sistemiyle donatılan TeriosEco 1.5 için müşterilerine Shell AutoGas kullanmalarını tavsiye ediyor. Daihatsu ve Shell AutoGas işbirliği, 2009 yılında da devam ediyor. TeriosEco 1.5 satın alanlara Shell AutoGas tarafından 100 YTL değerinde otogaz dolumu hediye ediliyor. Bunun yanı sıra Shell Smart Card ve çevreci hediyeler de TeriosEco 1.5 sahiplerini bekliyor.

  Yakıt maliyetinde Şubat 2009 fiyatlarına göre % 30 avantaj sağlayan TeriosEco 1.5, 3 yıl/100.000 km mekanik garantiyle satılıyor. Günümüzün en çevreci ve ekonomik alternatif yakıtlarından biri konumundaki LPG’nin avantajlarını Daihatsu Terios’un avantajlarıyla birleştiren Daihatsu, TeriosEco 1.5 ile yüksek performanstan ödün vermeden daha da ekonomik bir SUV yaratmış oldu. Türkiye pazarına özel geliştirilen TeriosEco 1.5’in LPG sistemi İtalyan BRC firması tarafından hazırlandı ve İtalya’da Daihatsu kalite standartlarına göre testlerden geçti..
  09.02.2009, Pazartesi
   


Sayfayı Paylaş