Daihatsu eğlendirirken öğretecek

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Daihatsu Türkiye,
  internet sitesi üzerinden başlattığı çocuklara yönelik boyama kitabı uygulaması ile trafik kurallarını öğretmeyi amaçlıyor. Daihatsu Türkiye, Daihatsu - Innovation for Tomorrow. internet sitesinden yayınlamaya başladığı ve internet sitesine üye Daihatsu severlerin e-posta adreslerine gönderim yaptığı boyama kitabı ile çocukları eğlendirirken, trafik kurallarını da öğretmeyi amaçlıyor.

  [​IMG]

  Siteye girildiğinde ana sayfada çıkan “tıkla” butonunu tıkladığınızda yeni bir pencerede boyama kitabı uygulaması açılıyor. Üst kısımda bulunan fırça ve boya paleti vasıtasıyla kitaptaki siyah-beyaz resimleri boyayabiliyorsunuz. Resimlerde Daihatsu araçlarının yer aldığı kompozisyonlarda trafik kurallarının uygulamaları gösteriliyor.

  5 farklı resmin bulunduğu boyama kitabında trafik levhaları, trafik ışıkları, yaya geçitleri gibi trafik unsurlarının uygulamaları anlatılıyor.
  Daihatsu, geleneksel hale getirdiği bakıma muhtaç çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projesinin ardından, yine çocuklarımızın trafik güvenliği bilincini arttırmak amacıyla başlattığı “Boyama Kitabı” uygulaması ile hassasiyetini bir kez daha göstermektedir.
  25.06.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş