Dacia Yeni Logan MCV 2010

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Yeni Logan MCV, çok yönlü kullanım olanağını en üst seviyede sağlamak ve gerek yolcularınız, gerekse eşyalarınız için bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla 5 ve 7 koltuklu versiyonlar halinde sunuluyor. İşlevsel sırtlıklar ihtiyaçlarınıza göre 7 koltuklu versiyondan 5 veya 2 koltuklu versiyona son derece kolaylıkla geçmenize olanak veriyor. Yeni Logan MCV bagajına erişim, alçak yükleme eşiği ve 2 asimetrik kapı (1/3-2/3) ile kolaylaştırıldı. Yeni Logan MCV en uygun fiyata 7 koltuğa kadar genişleyebilen çok yönlü bir araç sunuyor.

  Güvenilirlik
  Yeni Logan MCV, Renault Grubu'nun tecrübe ve uzmanlık birikiminden yararlandığı sağlam bir şasiye sahip. Tüm yol koşullarında mükemmel süspansiyon kalitesiyle kusursuz bir yol tutuşu sağlıyor. Yeni Logan MCV güvenilirlik ve sürüş keyfi sağlayan eksiksiz bir motor gamı sunuyor. 1.6 90 bg benzinli motor her koşulda gerçek bir sürüş keyfi yaşatıyorlar. 1.5 dCi 70 bg ve 1.5 dCi 85 bg turbo Dizel motorlar yakıt tasarruflarıyla dikkat çekiyorlar. Çok yönlü ve modern tasarımlı bu motorlar günlük kullanımda konforlarıyla beğeni kazanıyorlar.

  Dış tasarım
  Rekor derecede iç mekan genişliği sunan Yeni Logan MCV, bununla birlikte dış görünüşünü de ihmal etmiyor. Cömert boyutları ve uzun aks aralığı ile Yeni Logan MCV aynı zamanda sağlamlık ve dinamizmi sergiliyor. Tavan barları*, yan koruma çıtaları, sis farları* veya alaşım jantlar* gibi çık sayıda donanım Yeni Logan MCV’nin güçlü tasarımına katkıda bulunuyor.
  * versiyonlara göre standart veya opsiyon

  [​IMG][​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş