Dacia Sandero 2010

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Rakipsiz fiyat oranı / standart / iç mekan genişliği
  Dacia Sandero ile, Dacia esprisine sadık, yani sunulan özellikler ve geniş iç mekana göre son derece cazip bir fiyatla kusursuz kalitede bir otomobil yaratmak için herşeyi yaptık. Gerçekten de, Dacia Sandero satış fiyatı ile küçük modeller kategorisinde yer alıyorsa da, aslında geniş boyutları ile daha çok üst segment kompakt modeller sınıfına ait olduğunu ortaya koyuyor. Dacia Sandero 5 koltuk ile birlikte katlanabilen arka koltukla hacmi 1200 litreye kadar çıkabilen 320 litrelik pratik bir bagaj sunuyor. Konforlu koltukları ve bacaklarınız için geniş alana sahip olan iç mekanda rahatlığınız için herşey düşünüldü. Ayrıca, torpido paneli ile gösterge tablosundaki bütün kumandalar huzur ve güven içinde sürüş olanağı sağlamak üzere tasarlandı.

  Sağlamlık / güvenirlik
  Sandero, Dacia markasının bilinirliğini sağlayan sağlamlık ve güvenirlik özellikleriyle tasarlandı. Dacia Sandero kendilerini kanıtlamış olan Renault motorları, güvenlik donanımları ve karşılaşabileceğiniz tüm yol koşullarının üstesinden gelmeye hazır bir şasi ile donatıldı. Dacia Sandero 3 yıl veya 100 000km* garantili olup, düşük bakım ve onarım maliyetleriyle dikkat çekiyor.

  Sürüş keyfi ve çok yönlülük
  Her zaman kontrol altında. Yoldaki çukurların arasında zigzaglar yapın, ilk fırsatta hızlanın ve en zor yol koşullarına meydan okuyun… Yeni Dacia Sandero her yere gitmek için gerekli çevikliğe sahip. Dacia Sandero gerek şehir içinde gerekse şehir dışında her tür yol koşulunun üstesinden gelmesini sağlayan mükemmel bir zemin yüksekliğine sahip (155 mm). Aynı zamanda toprak ve çakıllı yollarda zarar görmeden yol almak için kasa altı korumalarından yararlanıyor. Renault grubunun B platformundan türetilen Logan platformunu kullanıyor ve dolayısıyla sürüş hassasiyeti ile yol tutuşunu iyileştiren kaliteli ön/arka takımları ve süspansiyonları devraldı.

  Tasarım
  Dacia Sandero, hem dinamizmi hem de sağlamlığı çağrıştıran çekici dizaynıyla modern bir hatchback olarak tasarlandı. Ön yüzü son derece özgün farlarıyla ayırt ediliyor. Arkada benimsenen stil ise geniş iç mekan ve ataklık izlenimini daha da güçlendiriyor.

  [​IMG][​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş