Dacia Logan VAN 2010

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Sürüş Keyfi
  Ön kapılarda eşya gözleri ve büyük bir torpido gözü ile Logan VAN’ın sürücü mahalli bir tek kelimeyle özetlenebilir : Pratik. Günlük faaliyetiniz için gerekli donanım aracın içinde yer alıyor. İşlevsellik yalnızca konfor olgusuna özgü bir özellik değildir. Logan VAN ergonomik orta konsol, radyo-teyp, hidrolik direksiyon, elektrikli ön camları hizmetinize sunarak bunu kanıtlıyor. Logan VAN pratik kullanım çözümlerini sıcak ve rahat bir ortamda hizmetinize sunuyor.

  Yükleme Kapasitesi
  Logan VAN pratiklik arayan profesyonellerin aracıdır. Güvenilir ve dayanıklı Logan VAN soluğu kesilmeden mobilyadan, boya bidonlarına, veya daha ağır gübre çuvallarına kadar her türlü yükü rahatlıkla taşımanızı sağlayan yük kapasitesine sahiptir. Yükleme ve boşaltma işlemlerinizi yüksek tavanı sayesinde büyük ölçüde kolaylaştırır. İki yan kapısı ve çift kanatlı arka kapısı dar alanlarda bile yükleme boşaltma işlemlerini son derece basitleştiriyor. Logan VAN her türlü çalışma koşulunda hizmet anlayışından ödün vermez.
  Logan VAN iki yan kapısı ve yükleme bölümüne 3 farklı açılış açısıyla (40°, 90° ve 180°) erişim sağlayan asimetrik arka kapılar sayesinde 2,5 m3'lük cömert bir yükleme alanı sunuyor.
  Yükünüzün taşıma sırasında hasar görmemesi için altı adet bağlantı noktalarına tespit edeceğiniz bir kayış yardımıyla yükünüzü güvenli şekilde bağlayabilirsiniz.

  [​IMG][​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş