Çok Özel Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  * Akşamı son bulan ufuklarda… Güneş damla damla erirken… Hayatta kalan duygularımla… Sana iki kelime söylüyorum…”Seni seviyorum”

  * Aşk bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru bana düştü seni unutmamı istediler.

  * Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.

  * Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez…

  * Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emektir, aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

  * Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!

  * Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti… Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti…

  * Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye hazırım.

  * Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

  * Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hemde karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara.

  * Ben seni bir kum tanesine adını yazacak kadar değil sahildeki tüm kum tanelerine adını yazacak kadar çok seviyorum.

  * Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

  * Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla.

  * Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice.

  * Bir görünüp bir kaybolmak ayın ve yıldızların işidir. Sen insansın. Hatırladın mı?

  * Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…

  * Bir umut kuşu çiz yüreğime beyaz olsun tüyleri kalbin kadar temiz olsun. Bir kanadı senin için diğer kanadı da sevdiğin için çırpsın.

  * Bir yıldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

  * Biriyle 5 dakika sohbet ediyorsam nezaketimden, 30 dakika sohbet ediyorsam kurtulamadığımdan, saatlerce konuşuyorsam; sevdiğimdendir.

  * Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesek de, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

  * Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

  * Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

  * Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir.

  * Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgâr olsam seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum.

  * Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni.

  * Depremle girdin gönlüme, fay hattı çizdin yüreğime, artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bir tanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

  * Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşı olurdu.

  * Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum âşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.

  * Dün de bugün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım.

  * Dünyanın neresine gidersem gideyim gönlümün başkentinde oturanla bağlantımı koparamıyorum.

  * Eğer yapamayacağınızı düşünüyorsanız, haklısınız. Yapamazsınız.

  * Geçici öfkelerimizle kalıcı aptallıklar yaparız, ismini de ‘Kusura Bakma’ koyarız.

  * Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma bir sen daha yok bu dünyada…

  * Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

  * Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

  * üneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, turkeyarena bil ki o benim sana yanan kalbimdir.

  * Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terk et dediler.

  * Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir.

  * Hüsranı ise bir tek yerde kabul ediyorum. Yaşamak varken yaşayamamış olmakta…

  * Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

  * Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgârıyla. Bana eylülü yaşatma ey sevgili!

  * Ne içimde seni unutmak gibi bir his var… Ne de aşkımı körükleyen bir rüzgâr… Ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm… Ne de görmeye dayanacak kalbim var

  * Ne olurdu bir yaprağın daha olsa, bak sevmiyor işte hain papatya.

  * Ne seni unutacak kadar zaman geçecek… ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek…bırakıp gittim diye unuttum sanma…zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

  * Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum… Senden öncesi yoktu, seninle var olmuşum… Sende bütün umutlar, sende bütün duygular… Beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

  * Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

  * Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni orda da bekleyeceğim.

  * Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyle bir arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun…

  * Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun…

  * Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen oda sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

  * Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım.

  * Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer…

  * Sevdiğim insanlara kızabilirdim. Eğer sevmek bana mahzun durmayı öğretmeseydi.

  * Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

  * Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni.

  * Tabağına yiyebileceğin kadar yemek, Hayatına sevebileceğin kadar insan al. İsrafın lüzumu yok.

  * Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri var ki can vermeye değer!

  * Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

  * Ya girmeli hançer sonuna kadar ya da kınından hiç çıkmamalı yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse!

  * Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca, sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca, güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin gülüm.

  * Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim.
   


Sayfayı Paylaş