Çocuklara Oyuncak

Konusu 'Çocuk Bölümü' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Çocuklar için Oyuncak

  Yuvarlak Duman Çıkaran Alet
  Sigara kullananların, ömrü hayatı boyunca en az bir kez denediği ve başaramayan rahatsızların büyük bir hüzün yaşayıp sürekli eziklik hissetiği ağızdan daire şeklinde duman çıkarma olayı, bu aletle sorun olmaktan çıkıyor. Yapamayanlar, egosunu bu aletle tatmin edebilir.

  [​IMG]

  Domino Dizme Kamyonu
  Bu oyucak kamyonla, 200 adet domino taşını otomatik olarak, zahmetsizce dizebileceksiniz. Domino manyakları için bulunmaz nimet olan bu ürün 2 adet kalem pil ile çalışıyor, size sadece düğmesine basmak kalıyor.

  [​IMG]

  Seksek Halısı
  Çocukluk döneminin önemli oyunlarından olan seksek, bu halı ile yaşamımıza yeniden girebilir. İngiliz firması tarafından üretilen bu halı, pahalı fiyatı nedeniyle olsa gerek, pek bir ilgi görmemiş.

  [​IMG]

  Dev Şişme Eller
  Bu dev eller, çocuklar ve kafası iyi olanlar için eğlence aracı olması amacı ile üretilmiş. Parmakları istediğiniz şekile sokup, mesaj da verebiliyorsunuz.

  [​IMG]

  Uzaktan Kumandalı Duvara Tırmanabilen Böcek
  Bu böcek, özel ayak yapısı sayesinde düz duvara tırmanabilme özelliğine sahip.

  [​IMG]

  Pro Parmak Güreşi Ringi
  Ne gereği var dediğimiz bu eğlenceli ürün, parmak güreşi meraklıları için tasarlanmış. Amaç güreşçileri gaza getirip, rekabetçi ortam yaratmak.

  [​IMG]

  Balon Patlatma Silahı
  Yine Japonlar ve yine böyle saçma bir ürün. Balonu mermi gibi yerleştiriyorsunuz, ateş edip patlatıyorsunuz. Ürünün kaç adet sattığı büyük merak konusudur.

  [​IMG]
   


 2. BaRıŞ Well-Known Member

  Kartopu Silahı
  Bu silaha, mermiyi, yani karı koyduğunuzda, onu yuvarlak halde tam 20 metreye kadar fırlatabiliyor. Kar yağışını eğlenceye çevirmek için güzel bir ürün.
  [​IMG]

  Uzaktan Kumandalı Dev Örümcek
  Şakaseverler için güzel bir malzeme olan bu ürün, dev bir tarantula. Şaka yapacağınız kişilerde derin bir iz bırakması muhtemel olan bu örümcek, uzaktan kumanda ile istenilen yöne kolayca hareket ettirilebiliyor.

  [​IMG]

  Zengin Oyuncağı
  Bu alet, klasik 1956 Corvette’ in 2/3 oranında küçültülmüş hali. Çocuklar için oyuncak olarak üretilen bu alet 50 km hız yapabiliyor. 2 çocuğun binebileceği şekilde tasarlanmış.

  [​IMG]

  Ördek Avı
  Ördeği şarj edip saldığınızda, dakikada 500 kez kanat çırparak, 30 saniye boyunca düzensiz bir şekilde sağa sola aşağı yukarı doğru uçuyor. Sizde elinizdeki kızılötesi tabancayla onu vurmaya çalışıyorsunuz. Çocuklar ve çocuk kalanlar için eğlenceli bir ürün.

  [​IMG]

  Tuvalet Canavarı
  Şaka severler için ilginç bir ürün daha. Klozet kapağına monte edilmiş yeşil canavar , kapak açıldığında yukarı doğru fırlayarak şakazadeyi yerinden fırlatıyor.

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş