Cleantox Detox Bantlari

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Cleantox Detox Bantlari

  [​IMG]

  Cleantox Detox Bantlari bedenimizi toksinlerden arindirmanin en dogal ve kolay yoludur.

  Vücudumuzdaki zararli toksinlerin atilmasi
  Bagisiklik sistemimizin güçlenmesi
  Lenfatik sistemimizin temizlenmesi
  Kan dolasimimizin desteklenmesi
  Uyku kalitesinin yükseltilmesi
  Zindelik hissi
  Yorgunlukla mücadele
  Birçok küçük agrinin etkisinin azaltilmasi
  Zayiflamaya yardimci olur
  Ve en önemlisi genel sagligimizi korumamiza yardimci olur

  CLEANTOX DETOX BANDININ ÖZELLIKLERI
  Özellikle Japonya’da toksinlerin insan bedeni üzerindeki etkileri üzerinde yogun arastirmalar yapilmis ve detoks islemi ile vücuttan toksinlerin atilmasinin gerekliligi üzerinde yogunlasilmistir. Genel sagligin bu yolla korunmasi Avrupa’da da oldukça yogun ilgi görmüstür. Bunun sonucunda detoks bantlarinin kullanimi hem Uzakdogu hem de Avrupa’da çok yayginlik kazanmistir.

  Uzakdogu’da uygulanan medikal terapi yöntemlerine göre ayaklar, vücudun birçok önemli fonksiyonunun anahtaridir. Bunu göz önünde tutarak refleksoloji ve akupunktur ayaklara yönelik birçok uygulama gelistirmistir. Ayaklara bu kadar önem verilmesinin sebebi; tibbi bilgilere göre insan vücudunun sahip oldugu 360 akupunktur noktasinin 60 tanesinin ayakta olmasi ve ayak tabaninda 7000 sinir ucu olmasidir. Ayak ayni zamanda bütün meridyen kanallarinin sonlandigi yerdir. Ikinci kalp olarak bilinen bu noktalar insan vücudundaki birçok organin yansima noktalari ve toksinlerinde birikim noktalaridir.

  Iste bu nedenle Cleantox Detox bantlari için daha çok tavsiye edilen kullanim alani ayak tabanlaridir. Ayak tabanlarina uygulanan Cleantox Detox Bantlari, içerigindeki çok güçlü bilesenler sayesinde; kan, ayak tabanlarindan dolasim yaparken bu noktadan toksinlerin banda geçisini saglar. Bu sayede sinir yollarinin temizlenmesine yardim ederek lenfatik sistemdeki toksinlerin atilmasini saglarlar. Cleantox Detox bandinin içerigindeki maddeler bunu yaparken bir yandan da negatif iyon ve uzak kizilötesi isi olusturarak çalisirlar.

  Uzak kizil ötesi isinlar vücuda etki eder, isitir ve kan akisini hizlandirir. Cleantox Detox bantlarindan çikan bu isi uygulandigi yüzeydeki gözenekleri açarak geçisken baski altinda kandan ve lenfatik sistemden zararli maddelerin atilmasini saglarlar. Detox bantlari uzak kizilötesi isinlarin bu etkisini maksimize edecek bir sekilde dizayn edilmistir..

  Detox bantlarindan yayilan negatif iyonlar ise; kokusuz, tatsiz ve görünmez moleküllerdir.

  Genel olarak iyonlar, negatif veya pozitif yüklü moleküllerdir. Vücut üzerinde olumlu etkileri bilinen negatif iyonlar da hava moleküllerinin günes isiginin, sirküle olan havanin ve suyun etkisiyle parçalanmasi sonucu meydana gelirler. Bu iyonlar, Daha çok deniz kenarlarindaki havada, daglarda, salelerin yakinlarinda yüksek seviyede bulunurlar.

  Iste detoks bantlarinda bulunan turmalinin yaydigi bu negatif iyonlar da vücuttaki serotonin hormonunu arttirici biyokimyasal reaksiyonlar olustururlar, stres ve depresyonun etkilerini azaltip, kendimizi daha zinde, ferahlamis ve motive olmus hissetmemizi saglarlar.

  CLEANTOX DETOX BANTLARININ KULLANIMI
  Cleantox Detox bantlarindan maksimum derece faydalanmak için gece boyunca en az 8 saat kadar uygulanmasinda fayda vardir. Kullanim sonrasi sabah detoks bandinizin üzerindeki koyuluklar vücudunuzdan atilan toksinleri gösterir. Bireylerin genel sagligi ve genetik yapisina göre degismekle beraber, genellikle 4–5 günlük kullanimdan sonra bu renk daha açik bir hal almaya baslayacaktir. Çikan toksin miktari azaldikça bantlar daha da alacali ve açik renk çikacaktir’

  Bantlarin ideal kullanimi 5 günlük bir detoks programi uygulandiktan sonra 10–15 günlük bir ara verilmesi seklindedir. Verilen bu aradan sonra detoks bantlarinin düzenli olarak haftada 2–3 kez kullanimi tavsiye edilir
  Cleantox Detox Bantlari bedenimizi toksinlerden arindirmanin en dogal ve kolay yoludur.

  Fiatı: 1 Adet 49 ytl

  www.bitkiselsiparis.com
   


Sayfayı Paylaş