Citroen, ticari modellerinde 5 bin TL yi bulan indirimler sunuyor

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Citroen,
  ticari araç modellerinde ÖTV indiriminin yanısıra tüketicilerine ekstra perakende indirim fırsatı da sunuyor. Citroen Nemo’da perakende indirimi 1900 TL ile 2 bin 800 TL arasında değişirken, yeni Berlingo’da 1000 ila 1500 TL, yeni Jumper’da ise 5 bin TL’yi buluyor. Böyle olunca, Nisan ayında Nemo’nun fiyatı 21 bin 758 TL’den, yeni Berlingo’nun fiyatı 25 bin 28 TL’den, yeni Jumper’ın fiyatı ise 41 bin 575 TL’den başlıyor.

  [​IMG]
  SERVİSLERİN GÖZDESİJUMPER

  Piyasaya sunulduğu Ocak 2007’de tüketiciler tarafından büyük ilgiyle karşılanan, yeni versiyonuyla tamamen farklı bir görünüme kavuşturulan Jumper, üzerinde barındırdığı gelişmiş özellikleriyle hem işletmelerin hem de servis taşımacılığının gözdesi olmaya devam ediyor. Güçlü hatlarıyla rakiplerinden kolayca ayrılan yeni Jumper, kullanıcısına sunduğu konforun yanı sıra, güvenlikte de oldukça iddialı.

  BOL ÖDÜLLÜ NEMO

  Citroen’in, genişleyen ve yenilenen hafif ticari araç ürün gamının en son ve en küçük üyesi emo 2008-2009’da yılın ticari aracı oldu. Çok sayıda aracın erişemediği manevraları rahatlıkla yapabilme yeteneğine sahip olan Citroën Nemo, yana açılabilen asimetrik arka kapıları ve büyük sürgülü yan kapılarıyla, yükleme sorununa pratik çözümler sunuyor. 2,5 m3 kargo hacmi ve 630 kg taşıma kapasitesi ile ticaret hayatının gereklerini eksiksiz karşılayan Nemo, km’de 119 g Co2 emisyonu ile sınıfında örnek teşkil ediyor. Panelvan versiyonunda 1.4 HDi 70 hp, Combi versiyonunda ise 1.4i 75 hp motor seçeneğiyle tüketicilerin karşısına çıkan Citroën’in yeni gözdesi, düşük yakıt tüketimiyle de tam bir tüketici dostu.

  AİLELERE ÖZEL BERLİNGO

  Hafif ticari araç pazarında uzun yıllar işletmelerin beğenisini toplayan Berlingo, panelvan ve Combi seçeneği ile ticari araç müşterilerinin yanı sıra, binek araç müşterilerinin de beklentilerine cevap veriyor. Yeni Berlingo’nun ’Panelvan’ seçeneği işlevsel iç hacmi ve sürüş konforu sunarken, 3 metreye kadar yükleri kolaylıkla taşıyabiliyor. Asimetrik boyutlarda yana açılır arka kapılarıyla yükleme kolaylığı sunan Yeni Berlingo, 850 kg’a kadar yük taşıyabiliyor. 5 yolcu ve 398 kg’lık taşıma kapasitesiyle Berlingo’nun Combi versiyonu da, ticarette olduğu kadar, binek araç tutkunlarının da gözdesi olmayı başarıyor. Aile aracı özelliklerini de üzerinde taşıyan Yeni Berlingo sunduğu fonksiyonel kullanım imkánlarının yanı sıra güvenlik konusunda da iddialı.
  22.04.2009, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş