Citroen Ticari Araç ürün gamı Nemo ile tamamlanıyor.

Konusu 'Citroen' forumundadır ve OrKuN tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Citroën, genişleyen ve yenilenen hafif ticari araç ürün gamının en son ve en küçük üyesi Nemo’yu Kasım ayında tüketicilerin beğenisine sunacak. Yenilenen Jumper ve Jumpy modelleriyle ivme kazanan PSA / Fiat ortaklığının bir diğer ürünü olan Nemo ile Citroën ticari araç ürün gamını tamamlıyor. Ayrıca Nemo ile Citroën, ilk yerli üretim aracını Türkiye pazarına sunuyor.

  Şehir ve iş hayatının tüm gereklerini karşılamaya yönelik olarak üretilen Nemo, 3,86m boyu ile kullanım ve park kolaylığı sağlıyor. Yana açılabilen asimetrik arka kapılar ve büyük sürgülü yan kapılar sayesinde küçük boyutlarına rağmen yükleme konusunda pratik çözümler sunan Nemo 2,5 m3 kargo hacmi ve 610 kg taşıma kapasitesi ile ticaret hayatının gereklerini eksiksiz karşılıyor.

  Citroën’in çevreye saygılı ve düşük yakıt tüketimli dizel otomobil geleneğinin bir temsilcisi olarak Nemo, km’de 119 g Co2 emisyonu ile sınıfında örnek teşkil ediyor. Ayrıca, modern stili, iç yerleşimi, ergonomik kumanda düğmeleri, aydınlık ve güvenli iç alanı sayesinde kullanıcılara binek araç konforu sunuyor.

  Standart özelliklerin yanı sıra ticari kullanım için faydalı olabilecek farklı özellikler ile Nemo ticaret hayatına pratik çözümler getiriyor. Katlanabilen ve gizlenebilen yolcu koltuğu “extenso” ile araçta kullanılabilir yükleme hacmi 0,3 m3 artarak 2,8 m3’e, kullanılabilecek uzunluk ise 2,50m’ye ulaşıyor.

  Panelvan versiyonlarında 1.4 HDi 70 hp motor seçeneği ile satışta olacak olan Nemo, Combi versiyonuyla birlikte 1.4i 75 hp motor seçeneğini de tüketicilerinin tercihlerine sunacak.
   


Sayfayı Paylaş